Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Junior Hotel Özalp  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

Junior Hotel Özalp
%70 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

 Yaz aylarında daha fazla tercih edilen Muğla Dalyan beldesi, yapısı, tarihi ve farklılığıyla misafirlerinin dikkatini üzerine çekmektedir. Tüm bu güzelliklere ortak olan ve tatilinizi renklendiren Junior Hotel Özalp, yüzme havuzu, odalarındaki konforu, restoran, bar, kafeterya ve alışveriş merkezi alanlarıyla yaz aylarında ve tüm sene boyunca konaklama ayrıcalıklarını sunan bir mekandır. Otelin ayrıcalıklarından ister iş gezilerinizde isterseniz tatil günlerinizde faydalanarak daha güzel zaman geçirmenin keyfini yakalayabilirsiniz. Hizmette sınır tanımayan güler yüzlü personeli ile sizlere unutamayacağınız günler yaşatan Junior Hotel Özalp, şehir merkezine de 10 dakikalık mesafede yer almaktadır.Muğla, ülkemizin turizm bakımından en önemli illeri arasında yer almaktadır. Özellikle de yaz

Beklediğinizden daha renkli ve güzel günler geçirmenizi sağlayan Junior Hotel Özalp, ulaşım açısından da oldukça uygun bir noktada yer almaktadır. Dalaman Havaalanına 36 KM. uzaklıkta olan otel ile en güzel günleri yaşamaya sizi de davet ediyoruz.

 

 

 

 

.

 

 

 

 

 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Tertemiz bir mekan hak ediyorlar.  4.0

Yeşim E
Tesis küçük ve her şey elinizin altın da. Odanıza giriş yaptığınız anda sizi tertemiz sanki ilk sizin açılmış eşyaları göreceksiniz. Havlular temiz olmasına rağmen yeniden değiştirdiler. Bu denli temiz bir yerde kalmak tabi ki güzel olacak. Her şey için teşekkürler.
Yeşim E12/06/2016 08:29:04

Mobilyaları İlginç  3.0

Osmantan Er
Çok uzun bir vadede kalmak için ideal bir mekan olduğunu düşünmüyorum doğrusu. Mobilyaları baştan aşağıya ilginç Çok modern bir ortama da sahip değil. Kış ayında gidiliyor mu bilmiyorum.
Osmantan Er20/03/2016 13:51:46