Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Kalegon Butik Otel  Otel Puanı : 4 1 kişi yorum yapmış.

Kalegon Butik Otel
%80 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 200,00 ₺

Rize Ayder’de tatil yapmak isteyenler için, Karadeniz geleneklerinden olan ahşap yapılı mimarisiyle hizmet veren Kalegon Butik Otel hizmetlerinden faydalanarak beklediğinizden çok daha güzel bir tatil yapma keyfine ulaşabilirsiniz. Kaçkarların ve Ayder manzarasının tamamını ayağınızın altına seren otel, 4 twin,12 French + single ve 7 Double bed olmak üzere toplamda 23 oda, 58 yatak kapasitesi ile keyifli zamanlar geçirmenizi sağlıyor.

Kalegon Butik Otel ayrıca, özel mönüsü, canlı müziğiyle de Karadeniz havasını tam anlamıyla solumanızı sağlıyor. Ayder’de tatil yapılır da Karadeniz yöresel yemeklerinden eksik kalınır mı? Kalegon Butik Otel, müşterileri için yöresel lezzetler de sunuyor. Muhlama, mısır ekmeği, lahana sarma, turşu kavurma, köy süzmesi, alabalık lezzetlerini tattırarak da daha keyifli zaman geçirmenizi sağlıyor. Ayrıcalıklı hizmetlerinden dilediğiniz zaman yararlanarak, sevdiklerinizle bir arada doğanın güzellikleri içinde zaman geçirebilirsiniz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

kesinlikle huzurlu bir otel  4.0

Pelin Akmehmet
Ev gibi huzurlu, candan insanların işlettiği aile işletmesi, huzurlu, seyir harika terasından kesinlikle tavsiye ediyorum
Pelin Akmehmet12/10/2014 10:36:39