Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Karaburun Köy Evi Pansiyon  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Karaburun Köy Evi Pansiyon
%90 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

 

İzmir’in nadide tatil mekânlarından Karaburun’da muhteşem bir tatil keyfi yaşamak sizlerin de hakkı… Gün doğuşunu ve batışını hayranlıkla izleyebileceğiniz bu nezih mekânda zamanı unutacaksınız. Fantastik bir deneyim yaşatan otelimizin tüm odalarında klima sistemi ve ses yalıtımı sağlanmaktadır. Rahatınızın önceliği bulunan tesisimiz Karaburun Köy Evi Pansiyon’da her şey sizler için düşünülmüş durumdadır.

Ücretsiz otopark hizmeti sunan Karaburun Köy Evi Pansiyon sizlere tam bir köy evi formatında hizmet vermektedir. Şehrin kasvetli havasından bunalanlara yeni bir nefes olabilecek Karaburun Köy Evi Pansiyon tüm ihtiyaçlarınızın karşılandığı mükemmel bir yaşam alanıdır. Evcil hayvan dostu tesisimizde sizler için ayrılmış odalarımızı görmeden karar vermeyin. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Konumu zaten muhteşem  4.0

Zarif A
Konumu,güler yüzlü personeli ve size her konuda yardımcı olan işletme sahibi ile gayet güzel bir otel. Odalar gayet temiz, rahat ve geniş. Gelen konuklara ciddi sahip çıkılıyor ve her denilen anında yapılıyor. Konumu zaten muhteşem ötesi yeşillik abidesi burası. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
Zarif A06/06/2016 13:20:51

Odalar muhteşemdi ya divanlar falan.Tavsiye ederim yani.  5.0

Burgu41
Köy havasını burada yaşadık.Bıkmışız artık şehir sesinden pisliğinden özellikle arkadaşım tavsiye etti gidin diye.O daha önce eşiyle gelmiş ve memnun kalmış.Bizde eşimle geldik 2 gün kaldık ama yetti bile.Daha sonra tekrardan geleceğiz inşallah ama bu sefer 10 günlük falan ayarlayacağız.Her şey doğal ve temiz.Odalar muhteşemdi ya divanlar falan.Tavsiye ederim yani.
Burgu4127/03/2016 11:05:12