Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Karia Apart Pansiyon  Otel Puanı : 5 2 kişi yorum yapmış.

Karia Apart Pansiyon
%100 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

En iyi dinlenme tekniklerinden biri, sessiz bir ortamda, doğanın yeşilliği ve denizin masmavi manzarası arasında geçirilecek zaman dilimleri ile mümkündür. Yıl içerisinde yaşanan tüm sıkıntı ve iş stresini üzerinizden atmak için en ideal yöntemlerden biri budur. Bu dediklerimizi yakalamak için bu yaz mevsiminde rotanızı Muğla Datça’ya doğru çevirmenizi öneriyoruz. Mesudiye köyünde hizmetleriyle en iyi şekilde dinlenmenizi sağlayan Karia Apart Pansiyon, tüm yönleriyle tatilinizin şık ve beklediğinizden çok daha iyi geçmesini sağlayacaktır. 8 standart, 8 stüdyo tipi odasıyla siz değerli misafirlerini ağırlayan pansiyonda, stüdyo dairelerde, mutfak, mutfak malzemeleri, TV, 24 saat sıcak su, eşya dolabı bulunmaktadır. Standart odalarında da konfora dair her şeye yer verilen pansiyonda zamanınızı en iyi şekilde değerlendirmenin keyfini yakalayabilirsiniz. Karia Apart Pansiyon’un müşteri memnuniyeti esaslarına dayanarak yaptığı çalışmaların yüksek kalitede olmasının yanında, denize olan kısa mesafesi de yine bir yaz tatili adına en iyi seçeneklerden biridir. 
Sevdiklerinizle bir arada zaman geçirmek, beklediğinizden daha farklı ayrıcalıklara sahip olmak için tercih edebileceğiniz Karia Apart Pansiyon, Hayıtbükü'ne 1 km, Kurubüke 3 km, Kızılbük'e 1.5 km mesafede ücretsiz otoparkı ile sizleri bekliyor..

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

sakin nezih bir apart  5.0

Sertaç Cem
Deniz güzel, kafa dinlemek isterseniz insanlar sizi rahatsiz etmez. Mesut Abi ve Serpil Abla muhteşem insanlar, sohpetleri sıcak, konuşmaları içten. Yaklaşık 1hafta kaldık hiç bir şikayetimiz yok.
Sertaç Cem 12/09/2015 21:20:24

Cennetten bir köşe mekan sahiplleri mükemmel insanlar sanki kendi evinizdesiniz   5.0

Mustafa ÖZOBALI
unutulmaz bir yaz
Mustafa ÖZOBALI11/09/2015 20:23:57