Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Kaya Prestige Otel  Otel Puanı : 1 0 kişi yorum yapmış.

Kaya Prestige Otel
%0 0 misafir değerlendirdiFiyatı : 82,00 ₺

Memnuniyet kavramı genellikle insan ilişkilerinin devamlılığını ya da sonlanmasını belirleyen önemli bir olgudur. Bu kavramı işletmelerin çerçevesinde değerlendirmek ise yaygınlaşmış bir hale gelmiştir.

Bir işletmeden memnun kalınması demek, sonraki misafirlere gösterilebilecek referans ve tekrar tercih sebebi olmak demektir. Kaya Prestige Otel ile bu duyguyu sonuna kadar yaşayacağınızı konakladığınızda kendiniz göreceksiniz.

Kaya Prestige Otel’in konumu İzmir’in tam orta noktasındadır. Pek çok yere yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Otelde konakladığınız zaman zarfı boyunca yapabileceğiniz güzelliklere bakacak olursanız eğer öncelikle şehrin manzarasının ayaklarınızın altında olacağı bir çatı terasında vakit geçirebilir ya da Divan Restaurant’ta canlı müzik ile coşkulu vakitler geçirebilirsiniz.

Donanımlı spor salonu, iş merkezi, masaj, sauna, iş merkezi, yumuşak halı kaplı zeminler ve çalışma masasına kadar her olanağı bulabilirsiniz. Kusursuz bir konaklama için şehrin ile bussiness class otelini tercih edebilirsiniz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Henüz bu otele yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olun...