Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Konya Best Hotel  Otel Puanı : 4 1 kişi yorum yapmış.

Konya Best Hotel
%80 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Konya Best Hotel, 2002 yılından günümüze kadar süren uluslararası çağdaş otelcilik anlayışını, konuklarına en kaliteli hizmetleri vermek adına sürdürmektedirler. Sade ve konforlu odaları konuklarına huzuru yaşatacaktır. Temizliğini de es geçemeyiz. Odalarında eşya dolabı, havlu, internet, tuvalet bulunmaktadır. Konya Best Hotel, ekstra hizmet olarak ise 24 saat açık resepsiyon, Wi-fi, oda servisi, otopark, ücretsiz gazete, uyandırma servisi sunmaktadır. Ayrıca her sabah açık büfe kahvaltı sunmaktadır. 
Konya Best Hotel, aynı zamanda konferans merkezi olması sebebiyle iş dünyasının çok çeşitli beklentilerini de yerine getirmektedir.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Tercihen beğendim  4.0

Nefes Ertan
İş gezilerini sıklıkla yaptığım için gittiğim illerde kaldığım otelleri de özenle seçiyorum. Best Hotel de tamamen sadelikten yana olan bir otel.Biz erkekler için süs o kadar önemli değil konforlu olması yeterli diyoruz ve konforlu olduğunu da es geçemem.24 saat hizmet veriyor olmaları da oteli ayrıcalıklı kılmıştı. Bir kez daha gelirsem tercihlerim arasındasın Best Hotel
Nefes Ertan17/03/2016 16:41:13