Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Koşar Otel  Otel Puanı : 2 2 kişi yorum yapmış.

Koşar Otel
%50 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 76,00 ₺

Farklı özelliklerde toplam 36 konaklama birimi ile hizmet veren Koşar Otel Denizli’nin tam kalbinde yer alıyor. 2013 yılında restore edilerek yenilenen yüzü ile turizm sektöründeki hizmetlerine kaldığı yerden devam otel ile çardak Havalimanı arasındaki mesafede yaklaşık 60 kilometredir. Merkezi konumu ile şehrin ünlü alışveriş merkezlerine yürüme mesafesinde bulunan tesisin 2 yıldız kategorisinde yer aldığını da ekleyelim. 
Koşar Otel bünyesindeki her alandan ücretsiz olarak internete bağlanabilmek mümkün. Haftanın her günü ve günün her saati hizmet veren güler yüzlü ve işinin uzmanı sayesinde misafirlerin ihtiyaç duydukları her an yanlarında olan otelde sabahları açık büfe şeklinde zengin çeşitli geleneksel Türk kahvaltısı sunulurken diğer öğünler için bir de restoran bulunmaktadır. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Rezalet  1.0

Pekcan G
Ayak altı yer desem kızmayın bana çünkü öylesiniz. Arkadaşım bir gece konaklamam gerekti gece hiç mi susmaz sesler. Başka kalacak bir yer olsaydı inanın bir dakika durmadım burada. Bir daha asla önünüzden dahi geçmem.
Pekcan G31/05/2016 08:43:25

İş seyahati için konakladım.  4.0

Okan P
Memnun edici hizmet ve ilgili personeller. İş seyahati için 5 gün 4 gece boyunca burada konaklamıştım. İstediğim hizmet anlayışını karşıladılar. Herhangi bir eksik yoktu. Merkezi konumda olması çok güzel. Müşteri ihtiyaçları en kısa zaman da yerine getiriliyor. Türk kahvaltısının tadı hala damağımda. Çok güzel bir sunuma sahip ve ürünler organik. Benim için en önemli şey hjyendi. Bununda en iyi şekilde karşılandığını düşünüyorum. Keyif verici günlerdi. Bir daa ki iş seyahatim için gideceğim ilk adres bu otel olacak.
Okan P07/02/2016 15:07:59