Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Moda Suites  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Moda Suites
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 165,00 ₺

 

Prens Adalarının vazgeçilmezi olarak nitelendirilen Moda Suites Atatürk Havaalanına yaklaşık olarak 44 KM uzaklıkta bulunmaktadır. Marjinal formun elde edilmesi adına tüm farklılığını ön plana çıkaran Moda Suites en özel yemek menüleri aracılığı ile hizmet vermektedir. Avantaj sağlayacak fiyat aralığı ile memnuniyetin artmasına imkân tanıyan Moda Suites otopark, 24 saat boyunca açık ön büro ve internet platformunun ön plana çıkmasını sağlamaktadır.  
Ek ücret ödeme planını gerçekleştirerek araç kiralama, emanet kasa, çamaşırhane ve havaalanı servislerinden de yararlanabilirsiniz. Moda Suites’in sahip olduğu tüm odalarda havlu, internet, eşya dolabı, tuvalet ve TV yer almaktadır. Sizler de Moda Suites ile unutamayacağınız tatil platformuna merhaba diyebilirsiniz. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Tekrardan geleceğim  3.0

Nergis K
2 Haziran 2015 tarihinde kızlarla beraber bu tesiste 3 gün boyunca konakladık. Kalmaktan keyif aldığım tesislerden biri oldu, her şey istediğim gibi hazırlanmıştı, herhangi bir eksiklik yoktu, Odalar son derece konforlu ve aradığın her şey mevcut. Buradan ayrılırken iyi ki burayı tercih etmişim dedim, gerçekten çok kaliteli bir tesis. Kısmet olursa bayramdan sonra tekrardan gelmeyi düşünüyorum.
Nergis K21/06/2016 13:04:16

Avantajlı fiyatlar  5.0

Semina Aktuna
Modayı yakından takip eden bir otel odluğu gerçeğiyle karşı karşıya kaldım. Avantajlı fiyatlarıyla memnuniyetiniz artacak ve konaklamada karar kılacaksınız. Yemek menülerinde sınırsız yiyecek tadına bakacak, yemekler hakkında fikir sahibi olacaksınız.
Semina Aktuna27/03/2016 12:07:55