Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Nixon Bosphorus Dry Hotel  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Nixon Bosphorus Dry Hotel
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 125,00 ₺

Taksim Meydanında konumlandırılan Nixon Bosphorus Dry Hotel uygun fiyat aralığı ile memnuniyet derecesinin desteklenmesine imkân tanımaktadır. Tesisimiz ek olanaklar aracılığı ile beklediğinizden çok daha fazlasını sizlerle paylaşmaktadır. Nixon Bosphorus Dry Hotel, misyonunu geliştirerek farklılığın elde edilmesini sağlamaktadır.

 Sigara içilmeyen oda platformuna ev sahipliği yapan Nixon Bosphorus Dry Hotel ek ücret ödemeniz dâhilinde diğer imkânlardan da yararlanmanızı desteklemektedir. Prestijini farklılaştırmayı hedef alan Nixon Bosphorus Dry Hotel 60 oda aracılığı ile hizmet sağlamaktadır. Sizler de tatilinizi rüya gibi bir gerçeğe dönüştürmek isteyenlerdenseniz Nixon Bosphorus Dry Hotel’e merhaba diyebilirsiniz

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

İdeal  4.0

Melek M
Annem ve küçük kız kardeşim ile beraber bu tesiste 4 gün boyunca konakladık. Kaldığım odanın dizaynı çok güzeldi, en iyi, şekilde hazırlanmış. Burada keyifli günler geçirdik, müşterisinin isteklerine önem vermesi güzel. Küçük kız kardeşim de bu otelden çok memnun kaldı. Bu tesis hakkında ilk başlarda hiçbir fikrimi yoktu, yapılan yorumlar iyi yöndeydi ve gelmeye karar verdik. Keyif verici bir yer, tercih edilebilir.
Melek M10/06/2016 07:46:30

şahane bir tatildi.  4.0

Perihan E.
İstanbulun engüzel yerinde hizmet sunan bu oteli konumundan dolayı seçtik iki arkadaş iki geceliğine geldik otele otel cok güzel dizayn edilmiş temizlik güzel odaları temiz ve personeli ilgili cok iyi insanlar taksim meydanında cok güzel bir otel memnuniyetiniz icin herşey düşünülmüş size sadece tatilin keyfini çıkarmak kalmıştır bizde aynen öyle yaptık doya doya gezmeye alışveriş yapmaya ve sevdiklerimize hediyeler almaya başladık tarihi mısır çarşısı cok güzel gelmişken birde taksim de güzel bir konser tatilimizi katmerledi herşey istediğimiz gibi gitti ve mükemmel bir tatil geçirdik tekrar gelicez.
Perihan E.17/03/2016 15:29:19