Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Number One Apart & Butik Otel  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Number One Apart & Butik Otel
%90 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

İzmir Karaburun’da hizmet veren otelimiz Number One Apart & Butik Otel kurulduğu günden bu yana hizmet kalitesinden asla ödün vermeden gün geçtikçe daha iyiye gitmeye emin adımlarla ilerlemektedir. Sıcak ve samimi bir ortamı bulunan Number One Apart & Butik Otel sizlere apart otel rahatlığında konfor sunmaktadır. Tüm ailecek gelip rahat edebileceğiniz otelimizde kendinize özel bir oda bulabileceksiniz. Kendinizi son derece özel hissedebileceğiniz otelimizde 24 saat sıcak su hizmeti sağlanmaktadır. Evinizin rahatlığını sizlere aratmayacak Number One Apart & Butik Otel yazın mükemmel bir tatil yapmak isteyenlerin tek tercihidir.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Temiz odalar ve güler yüzlü personel bir arada olunca tatilde güzel oluyor.  4.0

Büşra J
Konumu ve yeşilliği ile güzeldi. otele ilk girdiğimiz andan itibaren doğru bir yere geldiğimizi anlamıştım zaten. Kuzenimle 5 günlük kafa dinlemek için İstanbul'dan buraya kaçtık. Geldiğimize gerçekten değdi ve rahat rahat tatil yaptık. Temiz odalar ve güler yüzlü personel bir arada olunca tatilde güzel oluyor.
Büşra J06/06/2016 13:26:32

Tekrardan geleceğimiz yer burasıdır.  5.0

Yusuf Mehmet R
Gerçekten çok güzel bir yer. Fotoğraflar hiç abartılmamış. Hatta daha güzel. Odalar tertemiz, bahçe harika.Bazı yerler gibi sağ gösterip sol vuran yerlerden değil yani.Rahatlıkla rezervasyon yaptırıp kalınacak yer.Ayşe hanıma teşekkür deriz bizimle çok ilgilendi kalma konusunda.Tekrardan geleceğimiz yer burasıdır.
Yusuf Mehmet R27/03/2016 11:15:04