Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Oba Time Hotel  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Oba Time Hotel
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 65,00 ₺

 

Alanya doğasını yakından incelemek ve ailenizle birlikte tatil yapmak için bir yer arıyorsanız, sizlere kaliteli müşteri hizmetleriyle beklediğinizden daha iyisini sunan Oba Time Hotel’i tercih edebilirsiniz. Modern yapılanması ve yeşilliklerin içinde yer alan otelin odalarında, banyo, wc, televizyon ve internet hizmetlerinden faydalanarak konaklamada rahatlığın tadına varabilirsiniz.  Kahvaltılarında 

yörenin lezzetlerini siz değerli misafirlerinin damağıyla buluşturan Oba Time Hotel, öğlen ve akşam yemeklerinde de yine en lezzetli Türk mutfaklarından çıkan yemekleri sizlere sunuyor.

Alanya tatilinizde tercihlerinizin en başında gelmesini tavsiye ettiğimiz Oba Time Hotel, Gazipaşa Havaalanına 40 km. mesafede yer alıyor. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Genel olarak memnun ayrıldık.  4.0

Ajda A
2 gece konakladığımız ve genel olarak memnun kaldığımız bir otel oldu. Verilen oda he temiz hemde donanım olarak eksiksizdi. Müşteri memnuniyeti buranın başta gelen ilkelerinden birisi. Otel çalışanları hem ilgili hemde gerçekten işlerini severek yapıyorlar.
Ajda A18/06/2016 11:22:07

Şirin mi Şirin  4.0

Pervin Y.
Küçük oteller arasından nasılda sıyrıldı bu güzelim otel. Şirin mi şirin. Çok tatlı bir otel. Tam bir eğlence yeri. Çalışanlar şen şakrak. Zaten Alanya şahane bir yer dışarda çok para harcıyorsunuz konaklama için neden bu kadar fazla para ödeyelim dimi. Bence bütçelere uygun tertemiz bir konaklama yeri. Odalar ferah tertemiz. Bahçesi de çok tatlıydı. Genel anlamda çok sevdim ben bu oteli. Herkese de tavsiye ederim.
Pervin Y.25/03/2016 10:54:47