Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Olympos Mountain Lodge  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Olympos Mountain Lodge
%90 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Geniş ve ferah oda platformu ile farklılığın elde edilmesine imkan tanıyan Olympos Mountain Lodge özel atmosferi ile marjinal formun elde edilmesine olanak tanımaktadır. Olympos Mountain Lodge, Beycik Köyü’nün en özel konaklama merkezi olarak tanımlanmaktadır. 
Olympos Mountain Lodge restoran, sigara içilmeyen oda, ek yatak, çamaşırhane, bahçe ve internet hizmeti sağlamaktadır. Olympos Mountain Lodge’nın sahip olduğu tüm odalar havlu, eşya dolabı, balkon, çalışma masası ve klima platformu ile donatılarak hazırlanmıştır. 
Olympos Mountain Lodge açık havuz hizmeti de sunmaktadır. Tesisimiz 10.000 M2 bahçe platformuna ev sahipliği yapmaktadır. Olimpus Dağı’nın vazgeçilmez manzara platformunu sizlerle paylaşarak harikalar yaratan Olympos Mountain Lodge ile sizler de tatil keyfini ikiye katlayabilirsiniz. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Memnun kaldım ve başarılı buldum.  5.0

Haseki12
Eğer benim gibi sessizlik ve köy hayatını seviyorsanız burası tam sizlik. Fakat hayır karmaşa olsun, eğlence olsun istiyorsanız burada aradığınızı bulamayabilirsiniz. Gelen konuklara verilen değer aldıkları parayı hak ettiklerini gösteriyor. Burası otel değil aile konaklama yeri bence. Odalar temiz ve bakımlı. Yemekleri tamamen yöresel ürünlerden sunmaktadırlar. Memnun kaldım ve başarılı buldum.
Haseki1227/05/2016 11:12:29

Kemer'in vazgeçilmezi  4.0

Serdar Ş
Kemer'de ilk tercih edeceğiniz Olympos otel olmalı. Burası o kadar sakin ve sessiz bir yer ki doğa ile iç içe bir tatil yapıyorsun. Sabahlar camı açıp o temiz havayı içine çekmek bile mutlu olmak için yeterli bir sebep. Kuş cıvıltıları ile uyanmak paha biçilemez. Otelin yemyeşil bir bahçesi var. Akşamları dinlenmek için oldukça ideal. Odalar en iyi şekilde hazırlanmış. Manzara muhteşem. Bu şehre yolunuz düşerse kesinlikle bir gelin görün derim. Fiyatlar da oldukça uygun. Tercih ettiğim için memnunum.
Serdar Ş04/02/2016 02:09:09