Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Otel Euro Plaza istanbul  Otel Puanı : 1 2 kişi yorum yapmış.

Otel Euro Plaza istanbul
%30 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 106,00 ₺

4 yıldızlı niteliği ile ön plana çıkmayı başaran Otel Euro Plaza İstanbul Taksim’in vazgeçilmezi olarak nitelendirilmektedir. Profesyonel ve eğitimli kadrosu ile çalışmalarını sürdüren Otel Euro Plaza İstanbul 158 oda aracılığı ile hizmet sunmaktadır.

 Marjinal formun elde edilmesi adına biçilmiş bir kaftan olarak değerlendirilen Otel Euro Plaza İstanbul 24 saat boyunca açık oda servisi ile tüm istek ve arzuların karşılanmasına imkân tanımaktadır. Tesisimiz jimnastik salonu, sağlık merkezi ve kuaför platformu ile tüm istekleri kısa zaman zarfı içinde yanıtlamaktadır.

Otel Euro Plaza İstanbul otopark, sigara içilmeyen oda, sauna ve toplantı odası hizmeti sunmaktadır. Otel Euro Plaza İstanbul’un tüm odalarında mikrodalga fırın, TV, uydu yayını ve klima yer almaktadır.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Bu ilk ve son oldu sayenizde.  1.0

Sezai V
Bu ihtişama verilen hizmet hiç oluyor mu? Arkadaşım yerini harika ama gel gelelim diğer konulara sıfırsınız. Temizlik yok, yemekler kötü ve daha neler neler. Çok şey yazmama gerek yok ama asla gelmem bir daha. Bu ilk ve son oldu sayenizde.
Sezai V07/06/2016 09:19:16

Eksik Hizmetler Geliştirilmeli  2.0

Kamil D.
Bir daha asla yanından geçmek bile tercih etmek istemediğim otellerden. Hizmet hiç hoşuma gitmedi. Yemekleri ona nazaran kötü. Odaların temizliği hiç güvenilir değildi. Mecbur kalmadıkça tavsiye etmiyorum. Konum olarak iyi yerde tek artı olarak bunu örnek göstere bilirim. Ama geliştirilmeli, personel ikili ilişkilerde eğitilmeli ve özenle çalışanlar seçilmeli. Şimdilik puanım konum açısından 2 umarım bu eleştirilerimiz dikkate alınarak düzenleme yapılabilir.
Kamil D.13/03/2016 17:51:22