Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Palmiye Pansiyon  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Palmiye Pansiyon
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 111,00 ₺

İzmir Karaburun’da bulunan Palmiye Pansiyon şirin mi şirin son derece düzlük ve yeşillik bir mekânda bulunmaktadır. Denize yürüme mesafesinde bulunan pansiyonumuzda sabah kahvaltılarını odanıza servis alma imkânına sahipsiniz. Son derece özel hissedeceğiniz pansiyonumuzda tüm müşterilerimize özel hizmet sunulmaktadır.

Havası oldukça temiz Karaburun’da tatil için veya konaklama için gelen tüm müşterilerimize kapımız her daim açıktır. Palmiye Pansiyon müşterilerine özel ferah ve konforlu odalar sunmaktadır. Kendinizi yılın yorgunluğu ve stresinden uzaklaştırmak ve şımartmak için doğru adrestesiniz. İzmir Karaburun’da hizmet veren Palmiye Pansiyon müşterilerine özel ücretsiz otopark hizmeti sunmaktadır. Yazın muhteşem geçmesini istiyorsanız tek adresiniz Karaburun…

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Yeşil cennete hoşgeldiniz  4.0

Yasmin A
4 kişilik bir aile olarak burada bir gece kaldık. Kaldığımız yer basit ama temizdi. Hizmet mükemmeldi. Denize sıfır olması en güzel yanıydı zaten. Temiz denizine girip çıkasım gelmiyordu. Daha önce çok yer gördüm ama bu denli temizin de çok nadir kaldım. Fakat burası sadece temizliği ile değil sessizliği ile huzur vericiydi.
Yasmin A06/06/2016 13:30:34

süperdi  4.0

Hülya Ç.
Benim için tatilde kafa dinlemek en önemlisidir. Zaten bütün sene kalabalığın içinde, ses ve hava kirliliğiyle yaşıyoruz hatta insan kirliliği diye adlandırabileceğim kişiler bile var çevremde. Bu yüzden tatile huzur bulmaya gidiyorum. Geçen yaz sakin ve huzurlu bir köşe aradım. İzmir’in Karaburun ilçesini buldum. Tama bana göre bir yerdi. Havası son derece temiz. Çok fazla insan yok. Kalabalıktan uzak bir tatil yapabildim. Bu pansiyon çok şirin ve samimi bir yer. Çalışanların ilgisini çok sevmiştim. Odaları da oldukça temizdi. Rahat rahat uyudum ve çok güzel dinlenebildim. Çevre gerçekten mükemmel, mutlaka gidip görülmesi gereken bir yer.
Hülya Ç.13/03/2016 18:35:39