Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Pam Termal Otel  Otel Puanı : 2 2 kişi yorum yapmış.

Pam Termal Otel
%50 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 124,00 ₺

Denizli ilinin gözdesi olarak değerlendirilen Pam Termal Otel aracılığı ile sizler de birinci sınıf kaliteye sahip hizmet planlaması ile düşündüğünüz tüm tatil planını gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Dağların eteklerinde bulunan Pam Termal Otel müthiş manzarası ile farklılık yaratmaktadır. 236 odaya ev sahipliği yapan Pam Otel toplamda 650 kişiden oluşan yemek salonu ile farklılık yaratmaktadır. Dünya mutfağından tüm lezzetleri tatmanıza olanak tanıyan Pam Termal Otel aynı zamanda yöresel tatları da zirveye çıkarmaktadır.
Otelimizde sauna, Türk Hamamı, engelli odası ve 24 saat boyunca hizmet veren ön büro yer almaktadır. Masaj hizmetini profesyonel kişiler tarafınca gerçekleştirilmesini öngören Pam Termal Otel birçok farklı aktivitelere de ev sahipliği yapmaktadır.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

İyi ama eksikler çok  3.0

Esra Er
Açık termal havuz iyiydi.kapalı olan küçük ve basık kalabalıktı kullanamadık.restaurant bölümü temizlik yemekler güzeldi.ikindi çayı iyi değil.habire hamurişi ve güzel değildi.ayrıca elinize tabağınızı aldıpınızda oturack yer bulamıyırsunuz.lobide oluyor ikindi çayı ve oturum alanı çok kısıtlı.oda temizliği iyi değildi.ve otel gerçekten kalabalıktı bu beni rahatsız etti.türk hamamı çok çok küçüktü kullanamadık
Esra Er30/01/2022 15:43:05

“5 yıldızı haketmiyor”  2.0

Sezen Turan
Kaldığım enkötü 5 yıldızlı otel diyebilirim.Neresinden başlasam bilemiyorum.Öncelikle kahvaltısı berbat.Kahvaltılıkların hemen hepsi bayat,kalitesiz ve soğuk olması gereken peynir vb. yiyecekler sıcakta bekletilmiş.Çeşit namına birşey yok.Hamur işi bölümü bayat .Açık büfe dedikleri akşam yemeği ise rezalet ötesi.pirinç pilavı kırık pirinçten yapılıyor.Mezeler bir gün öncesinden kalmış hissi veriyor.Tatlı bölümü ise evlere şenlik.İsmini bilmediğim bir tatlı türü var ve bunun envai çeşidini koyuyorlar.Yemek esnasında ise suyu parayla satıyorlar.Otelin interneti berbat .Ayrıca akşamları çok gürültülü.Yemek saatinden sonra gitar çalan adam kafa ütülemekten başka birşey yapmıyor.Arkasından dansöz çıkıyor ve sonra tekrar gitar çalan adam.Yani kafa dinlemeye zaman yok.Yüzme havuzu ise akşam 9 a kadar açık.Girdiğiniz anda hemen çıkartıyorlar.Kısacası burası dandik bir tur oteli.Tur için gelenler sadece bir gün kaldıkları için şikayet etseler de otel yönetimini çok da enterese etmiyor.Eğer iş seyahatlerinde benim gibi uzun kalacaksanız aman diyim.
Sezen Turan20/09/2014 11:17:05