Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Park Otel Polonezköy  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Park Otel Polonezköy
%90 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Doğanın eşsiz manzarasını ön plana çıkararak kusursuzluğu elde etmenize imkân tanıyan Park Hotel Polonezköy aynı zamanda sahip olduğu kaliteli hizmet anlayışı ve profesyonel çalışma ekibini destekleyerek olağan tercih sebeplerini her gün artırmaktadır. Aile sıcaklığı ortamını sağlayarak kusursuzluğun elde edilmesini destekleyen Park Hotel Polonezköy aynı zamanda tüm detaylara dikkat ederek hizmet vermektedir. 
Park Hotel Polonezköy sigara içilmeyen oda, uyandırma servisi, toplantı odası, ücretsiz gazete, bahçe, internet, jeneratör ve oda servis hizmeti sağlamaktadır. Çamaşırhane, restoran, ek yatak ve emanet kasa hizmetlerinde ek ücret talep ederek yararlanabilirsiniz. Park Hotel Polonezköy açık havuzu platformu ile farklı aktivitelerin gerçekleşmesine olanak tanımaktadır. Park Hotel Polonezköy ile sizler de doğanın tüm gücünü karşınıza alarak huzur dolu günler geçirebilirsiniz. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Rahat 2 gün bizlere çok iyi geldi.  4.0

Ali Cenk
Konumu ve doğası harika bir yer. İstanbul'da yaşıyoruz ve eşimle hafta sonu için tercih ettik burayı. Çok güzel işleyen bir sistem var burada. Gelen konukları karşılama şekilleri çok iyi. Ayrıca odaları hem temiz hem çok donanımlı. Rahat 2 gün bizlere çok iyi geldi.
Ali Cenk13/06/2016 13:23:58

Elektrik yoksunu vatandaş  5.0

Yunus F.
Otelde elektrik sıkıntısı asla yaşamadım. Elektrik kesintisinin olduğu anlarda devreye giren jeneratör sistemi sayesinde elektrik yoksunu vatandaş olmadım. Oda servisi elemanları ile anlaşma yapmıştım her sabah odama günlük gazetemi getiriyorlardı. Hem gündemden haberdar oluyor, hem de tatil yapıyordum.
Yunus F.20/03/2016 21:03:37