Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Pasha Beach Hotel  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

Pasha Beach Hotel
%70 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 111,00 ₺

Paşa Group'un Marmaris-Siteler deniz kenarında yer alan oteli Paşa Beach Hotel, 420 standart, 2 adet engelli olmak üzere toplam 422 odayla misafirlerini ağırlamaktadır. Deniz manzaralı odalarında, klima, telefon, isteğe bağlı lcd tv, küvetli banyo-wc bulunmaktadir. Herşey dahil sistemle, rezervasyon alan 4 yıldızlı bir tesistir. Açık ve kapalı yüzme havuzunun yanında, kendine tahsis edilmiş bir plajı da bulunmaktadır. 550 kişi kapasiteli ana restoranı haricinde snack bar, lobi bar, pool bar, servis bar ve vitamin bar hizmetleriyle yeme-içme konusunda oldukça geniş bir yelpazade hizmet vermektedir. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Bayram tatili  3.0

Sevda H
Ailem ile beraber gittiğimiz tesislerden biri burası. Gayet güzel ve ilgili bir işletme, her konuda müşterisinin yanında olması memnun edici. Mimarisini de çok beğendim , gayet güzeldi. 2 Temmuz 2015 tarihinde burada 5 gün kalmıştım. İyi de gelmişim dediğim yerlerden biri oldu. Bayram tatilinde buradaydım ve zamanım olsaydı eminim daha fazla konaklamak isterdim. Yemek hizmetinden çok memnun kaldım, tatlar muhteşem. Otelde bana göre herhangi bir eksiklik yoktu.
Sevda H28/06/2016 04:46:24

Tekrar deneyeceğim  4.0

Meltem K
Burada sıcak ve samimi bir ortam var, insan huzur buluyor diyebilirim. Kaldığım odanın manzarası gerçekten çok güzeldi. severek kaldığım otellerden biri oldu. Müşterileri ile ilgilenen bir işletme, bu konuda da benden geçer not aldılar. Ailem ile beraber burada konaklamıştım, gerçekten güzel bir yer. Bir daha ki yaz sezonunda arkadaşlarım ile beraber de bu otel de kalmayı planlıyorum.
Meltem K26/03/2016 21:04:48