Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Peace Butik Hotel  Otel Puanı : 5 1 kişi yorum yapmış.

Peace Butik Hotel
%100 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 330,00 ₺

Antalya’nın Kaş ilçesinde sevdiklerinizle bir arada kalarak, yazın en güzel eğlencelerine dahil olabileceğiniz hizmetlere sahip olan Peace Butik Hotel’in ayrıcalıklı hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Çukurbağ yarımadasında geçireceğiniz günlerde yorgunluk ve stresi üzerinizden atmanıza en iyi şekilde yardımcı olacak otelin tüm odalarında standart olarak klima, banyo, wc, televizyon bulunmaktadır. 7/24 açık resepsiyonu ile siz değerli konuklarına hizmet veren otel, denize sadece 50 metre mesafede yer alıyor. Beklediğinizden daha kaliteli tatil yapmak için tercih edebileceğiniz Peace Butik Hotel’de otopark, uyandırma servisi gibi hizmetler de bulunmaktadır.
Keyifli bir tatil için tercihleriniz arasında olması gereken otellerden biri olan Peace Butik Hotel, Antalya Havaalanına 160 Km. mesafede yer alıyor.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

bir numara...  5.0

Meral D.
Tavsiye üzerine eşimle yaz sonunda sezon kapanışını yapmak üzere Peace Butik Otel’e gittik. Orada civardan başka bir tesis tercih eden fakat memnun kalmayan kayınbiraderim ve eşi de bize katıldılar. Özel ve insana kendini özel hissettiren bir otel. Butik otel kalitesini bulabileceğiniz, tertemiz ve oldukça zevkli kullanım alanları var. İşletme sahibi Onur Bey ve eşi gerçekten harika insanlar. Konuklarına karşı son derece ilgili ve kibarlar. Gerçi tüm personel aynı şekilde. Yemekleri çok lezzetli, bu durumda tabi kahvaltı da beklenti de artıyor. Ama kahvaltı yemek yanında sönük kalıyor. Marmaris tatillerimiz için ilk tercihimiz artık burası olacak.
Meral D.28/03/2016 13:31:49