Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Pegasos Tropical Hotel  Otel Puanı : 1 0 kişi yorum yapmış.

Pegasos Tropical Hotel
%0 0 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Konumu bakımından tatilcilerin çok ilgisini çeken yerlerden biri olan Pegasos Tropical Hotel, ayrıcalıklı hizmet kalitesiyle misafirlerini yeşil bahçesi ve bahçe içinde bulunan farklı havuzları ile ağırlamaktadır. Profesyonel ekibi ile aile sıcaklığında hizmete kapılarını açmıştır. Şık görüntüsü ve atmosferi ile evinizin konforunu aratmayacaktır.

Geniş ve temiz olan kumsalda vakit geçirmek harikadır. Eşsiz mavimsi deniz suyu sizlere sonsuz maviliği sunmaktadır. Mavi ile yeşilin birbirine karıştığı bu otelde, kafa dinlemek için aradığınız sessizlik perdesi mevcuttur. Özellikle odalarınızda ses konusunu tamamen bitirdik. Özel olarak hazırlanan odalarınızda gerekli her şey mevcuttur. İnternetinden klimasına kadar ne varsa hepsini sizler için hazırladık.

Sakinliğe olan ihtiyacınız yatıştıysa, geniş bir yelpazeden oluşan aktiviteler var. Futbol, voleybol, masa tenisi ve okçuluk aileyi meşgul edecek örneklerden sadece birkaçı. Akşama doğru karar verip yemek yiyeceğiniz 5 farklı restoranımız bulunmaktadır.

 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Henüz bu otele yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olun...