Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Polat Thermal Hotel  Otel Puanı : 2 2 kişi yorum yapmış.

Polat Thermal Hotel
%50 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 110,00 ₺

Güler yüzlü ve kusursuz hizmet planlaması ile prestij kavramının en üst safhaya çıkmasını destekleyen Polat Thermal Hotel, doğanın eşsiz güzelliğini sizlerle paylaşıyor. Görkemli ve oldukça modern planlaması ile dikkatleri üzerine toplayan Polat Thermal Hotel 1989 yılından beri hizmet vermektedir. 2002 ve 2008 yılları arasında restore edilen Polat Thermal Hotel toplamda 248 adet odaya sahiptir. 
Gece kulübü aracılığı ile eğlencenin doruklarına ulaşmanıza fırsat tanıyan Polat Thermal Hotel aynı zamanda jakuzi aracılığı ile beklediğinizden çok daha fazlasına yanıt vererek farklılık elde edilmesini sağlamaktadır. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Gelişen Bir Otel  4.0

İnci T.
Polat Thermal Hotel, uzun yılların verdiği tecrübeyi her zaman müşterilerine sunuyor. Geçen sene de bu sene de Polat Thermal Hotel'i tercih ettim ve geçen seneden bu seneye kadar geçen süre içerisinde otelde çok fazla gelişme olduğunu söyleyebilirim. Hem yemek çeşitlilği olsun hem de otelin bizlere sunduğu olanaklar oldun oldukça çeşitli ve konforlu. Polat Thermal Hotel'i biraz huzur arıyorsanız tercih edebilirsiniz.
İnci T.28/03/2016 13:13:01

3 tane müşteri kaybettiniz.  1.0

Fethi V
Personel harici her şey berbat.Allah'tan personel güler yüzlüde iyi yoksa hayatta çekilmez burası.Odalar söylenene kadar temizlenmiyor ve lavabolar özellikle çok pis ve kokulu.Parayı almasını biliyorsunuz azda hizmet verinde enayi yerine konduğumuzu anlamayalım.Neresinden bakarsam bakayim yapılanlar çok zoruma gitti.Daha zor bulursunuz beni.3 tane müşteri kaybettiniz.
Fethi V26/03/2016 09:48:56