Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Polka Country Hotel  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Polka Country Hotel
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Polenezköy’de muhteşem bir tatil yaşama fırsatını kaçırmayın. İstanbul’un tatil mekânı Beylikdüzü Polenezköy’de ailecek gelip kalabileceğiniz bu muhteşem otel sizleri yılın her ayında misafir etmektedir. Polka Country Hotel muhteşem bir bahçeye sahiptir. Odalarımızda mini bar ve özel banyo bulunmaktadır. Banyo malzemelerinin otelimiz tarafından ücretsiz verildiği odalarımızda oldukça rahat edebileceksiniz. 
Yeşilliğin ortasında mükemmel bir bahçeye sahip olan otelimizde açık yüzme havuzuyla sizlere hizmet vermektedir. Odalarda klima sistemleri ve ücretsiz internet bulunmaktadır. Yazın serin kışınsa sıcak olan odalarımızda 24 saat açık oda servisi hizmeti sunulmaktadır. Kaliteli vakit geçirebileceğiniz Polka Country Hotel müşterilerine özel ücretsiz otopark sunmaktadır. Tatil için artık çok uzaklara gitmenize gerek kalmadı. Polka Country Hotel sizleri Polenezköy’de ağırlamak için beklemektedir. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

5 gün de olsa en azından kafamı toparladım.  4.0

Yasin B
Şehir sıkıntısından ve gürültüsünden yeterince yorulup bunalınca eşimi de alarak buraya kaçtım. Yemyeşil bir ortam ve sessizlik inanın hiç bir şeye değişilmez. Tek sorun ve kusur yoktu. Oteli çalıştıran arkadaşların sıcak tavırları tatilimize daha da renk kattı ve mutlu olduk. 5 gün de olsa en azından kafamı toparladım.
Yasin B03/06/2016 09:45:12

temiz havada süper bir tatildi  4.0

Maşide T.
İstanbul’un o gürültüsü, kirli havası ve kalabalığından kaçmak istiyor. Her yer taş yapı ve yeşile hasret kalıyoruz. Ailecek hafta sonları kaçabileceğimiz bir yer bulduk sonunda. Hem ailecek kalınacak bir yer olsun dedik, yakın olması da önemli tabi ki ve en önemlisi ise yeşillikler arasında bir yer olmasıydı. Temiz havaya hasret kalıyor insan. Araştırdık ve bu oteli bulduk. Doğa ile iç içe ailecek mutlu iki gün geçirdik. Odalar çok rahattı camı açıyorduk içeriye mis gibi hava doluyordu. Kendimize geldik ve huzurlu zaman geçirdik burada. Çalışanlar çok ilgiliydi. Sahipleri de aynı şekilde çok samimilerdi. Otelin açık yüzme havuzu da var serinlemek isteyenler için ideal.
Maşide T.12/03/2016 19:14:48