Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Riva's Club  Otel Puanı : 3 3 kişi yorum yapmış.

Riva's Club
%74 3 misafir değerlendirdiFiyatı : 175,00 ₺

 Mükemmelliği ve sorunsuz organizasyonu seven konuklarımızın en profesyonel mekanı Riva's Club, düğün, nişan, toplantı, davet gibi etkinlikler için organize olmuş bir tesistir. Oldukça memnun kalacağınız otelimizde kır düğününü, yağmur, çamur korkusu olmadan planlayabilirsiniz. Otelimiz ayrıca 3000 kişilik yeşil çam alanı ve 600 kişilik yarı kapalı alan ve kapalı alan bulunmaktadır. Özel ve önemli toplantılarınız için de farklı sayılı 2 adet ses izolasyonu olan toplantı odalarımız mevcuttur. Yılın 4 mevsimini bizlerle sorunsuzca ve profesyonel organizatörler eşliğinde geçirebilirsiniz.
 Riva's Club odaları restoranı ve teras keyfi ile sizlere her mevsimin güzelliklerini yaşatabilecek konsepte sahiptir. Doğa ile iç içe geçireceğiniz toplantı, tatil veya davetlerinizde her türlü olanaklarımız da mevcuttur. Otel ve oda hizmetlerimiz ve farklı birçok detay için bizleri 24 saat arayabilirsiniz. Otelimiz havaalanına 35 km mesafededir. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Tercih edilebilir  3.0

Eda K
Bu tesise üniversiteden bir grup arkadaş ile beraber gitmiştik, iyi ki gelmişim dediğim tesislerden biri oldu. Kaldığımız oda çok güzel bir şekilde dizayn edilmiş ve sıcaklığı da oldukça ideal düzeyde. Kahvaltı hizmetinden çok memnun kaldım, ürünlerin hepsi organik vetaptaze. Eğer fırsat olursa tekrardan bu tesiste konaklamak istiyorum. Ağustos ayı için yarın tekrardan rezervasyon yaptıracağım, eminim yine çok eğleneceğim.
Eda K11/06/2016 15:29:02

Beğendik bir daha görüşürüz sanırım.  4.0

Atıf G
Yeşillik içinde olursa anca bu kadar güzel olur bir otel. Yemeklerinden tutun sabah kahvaltısına kadar her şey mükemmel. Ayrıca temizliğinize ben pek bakmadım ama eşim her yeri inceledi onay verdi :) Yoksa yanmıştınız sizler bu konuda. Valla kafanızın etini yerdi kaldığı süre boyunca. Beğendik bir daha görüşürüz sanırım.
Atıf G03/06/2016 08:09:49

konforlu bir tatil  4.0

Yüsra B.
Buraya ilk olarak birkaç günlük tatil için gelmiştik bir arkadaşımla ve çok sevdik sonra ablamı da çağırmıştık yanımıza o biraz garanticidir. Yeni yerler keşfetmek gitmek kalmak ona biraz zor gelir. Baktı biz çok iyi anlatıyoruz falan geldi. oda çok sevdi. Kaliteli hizmet anlayışına sahip bir yer. Odalar iyi, temiz daha ne olsun bütün ihtiyaçlar önceden düşünülmüş. Çalışanlarda ilgililerdi. Yemekler de gayet de lezzetliydi yani. Biz oradayken bir düğün oldu. Ve gerçekten rüya gibi diye adlandırsak yalan olmaz. Toplantı, düğün, konferans gibi her şey yapılıyormuş burada. Ablam nişanlıydı o zaman ve bir anda düğününü burada istedi ve nitekim yaptık. Her şey çok güzeldi.
Yüsra B.11/03/2016 15:33:00