Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Royal Golf Villas  Otel Puanı : 5 1 kişi yorum yapmış.

Royal Golf Villas
%100 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 320,00 ₺

Belek’in en ayrıcalıkları özelliklerinden biri de Golf sahalarının yoğun olmasıdır. Yaz tatilinde de turizm için Belek’i tercih edenlerin en büyük tercih nedenlerinden biri de budur. 5 dakikalık araba mesafesiyle kendinizi golf sahalarında bulabileceğiniz Royal Golf Villas, 4 yıldızlı tesis hizmetiyle diğer eğlence alanlarında da istediğiniz gibi zaman geçirmenizi sağlamaktadır. Mükemmel konaklama hizmetleri sunan otel, odalarında klima, banyo, televizyon ve ücretsiz Wi-Fi sunmaktadır. Çocuklar için eğlence parkları, çocuk yüzme havuzu, yetişkinler için havuz, kapalı yüzme havuzu gibi alanlara sahip olan Royal Golf Villas’da hamam, Türk hamamı ve sauna da bulunmaktadır.

En keyifli zamanlarınızı değerlendirmek ve istediğiniz gibi eğlenmek için tercih etmeniz gerektiğini düşündüğümüz Royal Golf Villas, Belek şehir merkezine 6 Km, Antalya’ya 40, Havaalanına 35 Km. mesafede sizi bekliyor.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Gözüm de 5 yıldızlı bir otel değerin de  5.0

Emre M.
2 kızım ve eşim ile harika zaman geçirdik. Büyük bir havuza karşı müthiş bir sabah kahvaltısı ile güne başladık. Otelin hizmeti süper gün boyunca çayımızı, kahvemizi eksik etmediler. Her çalışan bir bir samimi ve içtendi. Otelin 5 yıldızlı değerinde ve kaliteli bir otel. Hepsine ailecek teşekkür ederiz. Seneye tekrar gelmeyi planlıyoruz.
Emre M.24/03/2016 11:08:54