Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Safranbolu Asmalı Konak  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Safranbolu Asmalı Konak
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 97,00 ₺

yy tarihli olan bu eski konak2005 yılında aslına uygun olarak restore edilip, çeşitli düzenlerde 8 odası, ile 19-Mayıs-2006 'da hizmete açılmıştır.
450 m2 genişliğinde bahçesinde, 170 kişilik açık ve kapalı alan olarak hizmet veren restoranında, Türk mutfağının en seçkin örneklerini sunan Safranbolu Asmalı Konak'ın ücretsiz özel otoparkı da mevcut.  24 saat oda servisi alabileceğiniz odalarında, banyo tuvaleti, fön makinesi, televizyonu mevcut olup internet ve uydu yayını da mümkün. Ek yatak, uyandırma servisi, emanet kasa, gibi konuklarının ihtiyaçlarına yönelik hizmetleri de sağlayan Safranbolu Asmalı Konak ücretsiz gazete de var. Cafe barında ya da bahçesinde, bu tarih kokan mekânın tadını çıkarmanız için, Safranbolu Asmalı Konak sizleri bekliyor.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Teşekkürler Safranbolu Asmalı Konak  3.0

Adem Demirkol
Safranbolu'nun klasik mekanlarından biri gibi görünse de çok şirin bir mekan. İhtiyaçlarımızı karşılamayı reddetmediği için Safranbolu Asmalı Konak personeline teşekkür ederim.
Adem Demirkol19/03/2016 18:22:07

çok hoş güzel bir konak  5.0

Pelin Ç
değerli Safranbolu Asmalı KonakAilesi öncelikle Safranboluya böyle bir tarihi evi kazandırdığınız için teşekkür ederiz 4 gün kaldım gerçekten muhteşem bir yıldonumuydu benim için huzur ve sakinliklik herşeyin orjinal olması inanın 5 yıldızlı otelden daha keyifli geldi bize kesinlikle tercihim sizlersiniz keşke her ilde otelleriniz olsaydı.
Pelin Ç09/02/2015 09:15:25