Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Selçuk Hotel  Otel Puanı : 4 1 kişi yorum yapmış.

Selçuk Hotel
%80 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 98,00 ₺

Selçuk Hotel zevkle döşenmiş 2 family room, 4 suit, 58 çift ve 19 kişilik oda olmak üzere toplam 83 oda ile 150 yatak kapasitelidir. Tüm odalarda klima, minibar, duş banyo, saç kurutma makinesi, radyo müzik yayını, otomatik telefon, uydu yayınlı TV, şifreli kasa ve yangın algılama sistemi bulunuyor. Türk ve Uluslararası yiyecek-içecekler, profesyonel ekibimizin gözetimi altında hazırlanmakta olup, 150 kişi kapasiteli Osmanlı Restaurant ve 200 kişi kapasiteli Selçuklu Restaurant'da beğeninize sunulmaktadır. Selçuk Hotel özel günlerinizde, yemekli davetlerinizde, Selçuk hotel sizin yerinize her türlü ayrıntıyı düşünmekte ve size ve konuklarınıza en ayrıcalıklı hizmeti sunmaktır. Mutfağından dekorasyonuna kadar bütün ayrıntılarını düşünüldüğü otelimizde, restaurantlarımız sizleri beklemektedir.
Selçuk Hotel, Alaaddin Camii ve İnce Minare Müzesi’ne 1 km den daha kısa bir mesafededir. Ayrıca tesisimiz 4 yıldızlı bir tesistir. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

size özel tatil  4.0

Ali Ü
Hayata ufak bir mola vermek için iyi seçimlerden biri. Sıra dışı bir hotel .Çalışanların ilgi ve guler yüzlülüğü muazzam ne eksiği ne fazlası var. Sanki hotelin size özel hazırlandığı duygusu veriyor. Harika bir şekilde otel tatili yapma imkanı buluyorsunuz. Neşeli insanlar ile tanışma fırsatını kaçırmayın.
Ali Ü18/03/2016 21:53:08