Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Sempati Ağaç Evler  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

Sempati Ağaç Evler
%70 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Doğanın eşsiz sunumu siz değerli müşterileri ile paylaşarak farklılık yaratan Sempati Ağaç Evler güneşin ilk ışıklarını izleme fırsatı sunuyor. Marjinal formun elde edilmesi adına biçilmiş bir kaftan olarak değerlendirilen Sempati Ağaç Evler uyandırma servisi, otopark, bahçe ve internet hizmeti sağlamaktadır. Dilerseniz ek ücret ödeyerek restoran hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz. Sempati Ağaç Evler’in tüm odalarında tuvalet, klima, havlu, balkon, fön makinesi, banyo ve eşya dolabı yer almaktadır. 
Beklediğinizden çok daha fazlasını sizlerle paylaşan Sempati Ağaç Evler aynı zamanda jogging aracılığı ile farklı etkinliklerin oluşmasına fırsat tanımaktadır. Datça’nın vazgeçilmezi olarak değerlendirilen Sempati Ağaç Evler aracılığı ile sizler de rüya gibi bir gerçeğe imza atabilirsiniz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Bir daha yolumuz düşerse burada kalırız.  4.0

Ecem12
Muğla'da geçirdiğimiz en güzel tatildi. Evler temiz ve bakımlıydı. 2 aile gittik bizler çok memnun ayrıldık. Yemeklerinden yeşilliğine kadar her şey gerçekten harikaydı. İlk defa gelmemize rağmen çalışanların ilgisi bizleri çok mutlu etti. Bir daha yolumuz düşerse burada kalırız.
Ecem1231/05/2016 15:31:01

İş ortağım ile güzel günler  3.0

Buse L
İş ortağım ile birlikte erkek erkeğe tatile çıkma kararı almıştık. Bu oteli internette yapılan iyi yorumlar üzerine tercih etmeye karar vermiştim. İyi de gelmişim kalmışım dediğim otellerden biri oldu. Özellikle hizmet kalitesi benden geçer not aldı diyebilirim. Burada huzur dolu bir atmosfer var, çalışanların hepsi birbirinden sevecen, güler yüzlü insanlar. Doğa ile iç içe huzur dolu bir tatil geçirdim diyebilirim. Kaldığım odanın manzarası çok güzeldi, ağaçlar içinde yemyeşil bir tabiat. Birdaha ki yaz sezonunda ailem ile de buraya gelmek istiyorum, eminim yine çok güzel bir tatil olacak.
Buse L05/03/2016 13:49:43