Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Serenity Pansiyon  Otel Puanı : 3 1 kişi yorum yapmış.

Serenity Pansiyon
%60 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 135,00 ₺

En çok tercih edilen tesislerden Serenity Pansiyon ile sizler de olağanüstü hizmet planlamasını enlerde yaşayabilirsiniz. Serenity Pansiyon 10 oda aracılığı ile hizmet sağlamaktadır. Tesisimiz sahip olduğu coğrafi konum itibari ile ön plana çıkmaktadır. Deniz manzarası ile tüm yorgunluğunuzun alınmasına yardımcı olan Serenity Pansiyon’un tüm odaları eşya dolabı, internet, havlu ve tuvalet aracılığı ile donatılmıştır. 
Tesisimiz plaj, TV odası, restoran ve internet hizmeti sağlamaktadır. Dilerseniz ek ücret ödeyerek ek yatak olanağından da yararlanabilirsiniz. Beklenilen hizmet potansiyelinden çok daha fazlasını sizlerde paylaşan Serenity Pansiyon en özel tatlar aracılığı ile harmanlanan menülerin ön plana çıkmasını desteklemektedir. Marjinal formu ile tercih edilme nedenlerini destekleyen Serenity Pansiyon ile mutlaka tanışmalısınız.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Geliştirilmesi gereken yönler var  3.0

Seyit B
Temiz, sessiz sakin bir yer olması güzel ama acilen giderilmesi gereken eksiklikler var bence. Odaların temizliğine dikkat edilmesi gerekiyor baştan aşağı bir gözden geçirilirse iyi olacak. Yemek seçeneklerinin sınırlı olmasından memnun olmadım bence çeşidin artırılması gerekiyor. Aynı şekilde kahvaltı seçeneğinin de geliştirilmesi gerekiyor. Deniz de biraz kalabalıktı ama onun haricinde her şey standart düzeyde. Olumsuz yanları olsa da gidilebilecek bir yer bence. Yaz sezonu için tekrardan rezervasyon yaptırmayı düşünüyorum, umarım ailem ile birlikte yine çok güzel bir tatil geçiririz.
Seyit B03/03/2016 19:54:17