Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Side Prenses Resort Hotel & Spa  Otel Puanı : 2 1 kişi yorum yapmış.

Side Prenses Resort Hotel & Spa
%40 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 352,00 ₺

Side’nin en özel otellerinden biri olan Side Prenses Resort Hotel & Spa muazzam mimarisi ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Sürekli kendini yenileyen tesis, 4 yıldızlı tesisler arasında boy gösteren ve sunduğu olanakları ile kendinden söz ettiren bir mekandır.

Tesisimizde Alacarte restoran, loby bar, açık yüzme havuzu, sncak bar, açık ve kapalı resotan, kapalu ve açık yüzme havuzu, çocuk havuzu, konferans salonu, doktor, kuaför gibi alanlar mevcuttur. Ayrıca fitness center, masaj salonu, sauna gibi olanaklarımızdan da yararlanabilirsiniz. 

Tüm odalarımızda direkt telefon, TV ve restoran hizmetlerinden de yararlanmanıza imkan tanımaktadır.

Doğa ile baş başa kalmak ve bir yılın yorgunluğunu üzerinizden atmak isteyenlerdenseniz Side Prenses Resort Hotel & Spa adresine hemen rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

VASAT  2.0

Ilker Musa
16-20 Temmuz tarihleri arasında konakladık, lakin yazıldığı çizildiği gibi bir hizmet alamadık. Personel yetersiz ve gereksiz asabiyet ve somurtkanlık mevcut özellikle mutfak çalışanlarının yüzü sirke satıyor. Yemek çeşitliliği zayıf ve maalesef yemekler lezzetsiz, Sadece soğuk mezeleri beğendik sadece mutfak bölümü için geçerli değil servis ise yavaş ve yetersiz ve yine personel mutsuz ve asabi, animasyon ekibi yok denecek kadar az. Genel anlamda bir sıkkınlık söz konusu yasaklar nedeniyle saat 00:00'den sonra hayat duruyor ve yatmak zorunda kalıyorsunuz.Otelde hiç mi iyi bir şey yok derseniz elbette var. Otel covid-19 hijyen kurallarına uygun, odaları temiz personel maske ve hijyenik, restoran ve havuzlar ise temiz. Otelin hoş bir mimarisi mevcut denizi ise fena değil.Genel olarak otel sınıfta kaldı diyebiliriz para-performans olarak bekleneni veremiyor tekrar tercih etmeyeceğim.Bu süreci en az güler yüzle azaltmaya çalışan Nidanur ve Yeliz Hanım, Hayati ve Mustafa Beye ilgileri için teşekkür ederiz.
Ilker Musa20/07/2021 13:17:03