Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Söğüt Aşkım Pansiyon & Restaurant  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Söğüt Aşkım Pansiyon & Restaurant
%90 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 60,00 ₺

Yıl boyu yaşadığınız, yorgunluğu atacağınız güzel bir tatil ayrıcalığını Söğüt’te kendi özel iskelesi olan, Söğüt Aşkım Pansiyon size sunmaktadır. Doğa harikası bir yer ve cennetten bir köşe olan Söğüt yeşilin her rengini ve denizin mavisinin en güzel görüntülerini size sunmaktadır. Kendi özel iskelesinde rahatlıkla denize girecek denizin, güneşin ve incecik kumsalın tadını çıkaracaksınız. Bahçe ve denizin muhteşem manzarasına sahip olan bir teras keyfini de yaşayacağınız, Söğüt Aşkım Pansiyon gün doğuşunu ve gün batımının eşsiz renklerini sizinle buluşturuyor. 2 odasıyla hizmet veren tesis odalarında deniz ve bahçe manzarası, rahat mobilyalar, sıcak su, klima ve rahat bir banyo sunmaktadır. Söğüt Aşkım Pansiyon ayrıcalığıyla güne terasta güzel bir kahvaltı keyfiyle başlayacaksınız. Keyifli ve ayrıcalıklı tatilinizde unutulmaz anları ve huzuru yaşayacaksınız. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Huzur yeri  4.0

Recep Ak23
Bizler genciz ama burası emekli olmuş ve karı koca kalan kişilerin yeri bence. Tam kafa dinlemelik. Hele bir iskelesi var daha önce hiç bir yerde görmedim. Akşam biraz içkiyi fazla kaçırınca iskeleden suya düştüm ama olsun :)) Her şey mükemmeldi. Resepsiyonda duran Bora dostuma selamlar her konuda bana yardımcı oldu.
Recep Ak2327/05/2016 06:32:01

sevimli, sakin bir tesis.  5.0

Ziya K.
Bizim gibi biraz yaşı geçmiş, gürültü patırtıdan uzak tatil geçirmek isteyenler için huzur verici bir pansiyon. Küçük ve sakin bir tesis olduğundan son birkaç yılı eşimle Söğüt Pansiyonda geçiriyoruz. Artık müşteriden öte aile gibi olduk. Buram buram çiçek kokuları yayan küçük bahçesi gibi çalışanları da renkli ve sevecen.Yalnız denizin dibi biraz taşlı olduğundan deniz ayakkabısı olmadan girmek tehlikeli olabiliyor. odaları ve pansiyonun tamamı gayet özenli ve temiz. Bahçesinde hamağa uzanıp gölgede bir akşamüstü kestirmesinin tadını, kokusunu başka yerde bulamadım ben. Bu yüzden eşimle burayı seviyoruz. Buradaki ailemizin tüm fertlerine selamlarımızı gönderiyorum.
Ziya K.04/02/2016 01:55:18