Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Spa Colossae Thermal  Otel Puanı : 5 1 kişi yorum yapmış.

Spa Colossae Thermal
%100 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 110,00 ₺

Denizlinin en gözde konaklama yerleri arasında öncülüğünü koruyan Spa Colossae Termal sahip olduğu birinci sınıf hizmet planlaması ile her geçen gün kalitesini artırarak farklılaşmaktadır. Son zamanlarda revaçta olan oteller arasında yer alan Spa Colossae Termal uydu, müzik, özel banyo,TV hizmeti vermektedir. 
Ücretsiz internet aracılığı ile beklediğinizden çok daha fazlasını siz değerli müşterilerine sunan Spa Colossae Termal toplamda 231 odaya sahiptir. 502 yatak kapasitesi aracılığı ile hizmet veren Spa Colossae Termal aracılığı ile sizlerde kusursuz tatil platformunu ön plana çıkararak huzurlu günler geçirebilirsiniz

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Muhteşem bir yer kesinlikle harika  5.0

Sertaç Ö
Aslında yorum yapsam da gelip görmeniz lazım.Anlatılmayacak kadar güzeldi gerçekten.Ama sizlere öncülük edeyim diye yazıyorum.7 gün kaldım ve gerçekten manzarası,hizmeti ve daha saymadığım bir çok aktivite. Bence yerinde görmelisiniz.Tam bir aile oteli.Aradığınız her şey var.Temizlik konusunda da çok titiz davranıyorlar.Yemekleri bir o kadar güzel ve sağlıklı.Tavsiye ederim hemde candan ederim.
Sertaç Ö17/03/2016 06:21:57