Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Sur Pansiyon İstanbul  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Sur Pansiyon İstanbul
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 50,00 ₺

Tarihi dokusunu yaşamaya geldiğiniz İstanbul’un Sultanahmet Bölgesinde Ayasofya müzesi ve Topkapı sarayına yürüme mesafesindeki konumuyla Sur Pansiyon İstanbul ekonomik ve rahat bir konaklama imkânını size sunmaktadır. 8 odasıyla ve odalarında sunduğu ahşap yer döşemesiyle rahatınız için her şeyin düşünüldüğü Sur Pansiyon İstanbul rahat bir tarihe yolculuk için sizi ağırlamaktadır. Topkapı sarayının ve Sultanahmet’in büyüleyici atmosferinde ulaşım derdi olmadan rahatlıkla gezebileceğiniz konumu da size Sur Pansiyon İstanbul sağlamaktadır. Odalarında klima, wi-fi bağlantısı, mini buzdolabı, sıcak su ve rahat bir banyo sunmaktadır. Çeşitli Restaurant ve kafelere de yakın konumuyla, farklı yiyecek alternatiflerini de bulabileceksiniz. T1 tramvay durağına 200 metre mesafesiyle de, ulaşım kolaylığını size sağlamaktadır. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Sıcak aile tablosu  4.0

Cenk İ
Fiyatına göre harika konumu var. İstanbul'da bu kadar güzel bir otelin bu kadar ucuz olması beni şaşırttı. Tarihi dokusu da yanında cabası oldu. Hemde gezerek zevkle gittim o yerlere. Odaları standart ama oldukça temiz buranın. Gelen müşterilere de yoğun ilgi hoşuma gitmedi değil hani. Çalışan arkadaşlar bu konuda her şeyi fazlasıyla hak ediyorlar.
Cenk İ03/06/2016 12:38:19

Tarihi Alanların Yanında  4.0

Meryem H.
Sur Pansiyon İstanbul'a 2015 Ağustos ayında abimle birlikte gittim. Topkapı Sarayı'nı dizilerde görüp çok merak ediyordum. Abim de bizim için Sur Pansiyon İstanbul'da yer ayarlamış ve 5 gün burada kaldık. Gezeceğimiz mekanlara ve tarihi alanlara yakın olduğu için çok memnun kaldık. Çünkü arabamız yoktu. Bu şekilde bir konaklama yapacak olanlar için mükemmel bir tercih olacaktır. Tavsiye ediyorum.
Meryem H.14/03/2016 21:17:17