Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Taş Konak Butik Otel  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Taş Konak Butik Otel
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 139,00 ₺

İş gezisi ya da seyahatlerinizde yolunuz Trabzon’a düşerse, konaklama hizmetlerinde sınır tanımayan Taş Konak Butik Otel hizmetlerinden faydalanmanızı öneriyoruz. Müşterilerine özel seçenekler sunan Butik Otel, 7 double 1 suit, 1 triple, 2 twin, 4 single odaları ile beklediğinizden çok daha fazlasına ulaşmanızı sağlıyor. Tatil yapma imkanına ulaşmak ve Trabzon mimarisini yakından incelemek isteyenlere hizmet sunan Taş Konak Butik Otel, Osmanlı mimarisi iç ve dış tasarımıyla da sizi kendine hayran bırakacak.


Yöresel lezzetleri, oda hizmetlerinde Wi-Fi, TV, banyo ve gereçleri konusunda mükemmelliğin ötesinde konaklamanızı sağlıyor. Karadeniz’e has yemek lezzetlerini de konuklarıyla buluşturan Taş Konak Butik Otel, Trabzon merkezinde dilediğiniz zaman sizlere daha fazla ayrıcalıklarıyla hizmet veriyor.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Fiyatı düşürürseniz daha iyi olursunuz.  4.0

Hasan R
Temiz ve bakımlı aynı zamanda hizmetin ne olduğunu bilen personel var fakat ben fiyatı biraz yüksek buldum yinede. Yani bence bu konuda yönetim bir şeyler yapmalı. Her konuda gayet iyisiniz ama dediğim gibi maddi olarak durumu iyi olmayanlar gelemez bu paralara.
Hasan R23/06/2016 07:43:43

Temiz ve bakımlıydı sorun yaşamadım.  4.0

Asra C
Konak atmosferi diğer yerlere göre farklı oluyor zaten.4 gece huzurlu bir şekilde konakladım.Temiz ve bakımlıydı sorun yaşamadım.
Asra C25/03/2016 09:41:22