Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

The Castle Boutique Hotel  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

The Castle Boutique Hotel
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Çanakkale’ye bağlı Bozcaada’da yer alan The Castle Boutique Hotel adanın balkonu olarak bilinen 115 metre rakımlı eski bir Rum köyünde bulunuyor. Doğal güzellikler yanında tarihi zenginlikleri ile de ünlü bu bölge otelde kalan misafirlerin keşfedeceği çok yer anlamına da geliyor. Farklı büyük ve özelliklerde toplam 10 konaklama birimine ev sahipliği yapan otelin tüm alanlarından ücretsiz olarak internete bağlanabilirsiniz. 
Havalimanına 4 km, Kuzu limanına ise 7 km uzaklıkta bulunan The Castle Boutique Hotel Kaleköy’ün sahiline ise yalnızca 10 dakikalık yürüyüş mesafesindedir. Gözlere bayram ettiren eşsiz bir manzaraya karşı huzuru içinize çekebileceğiniz, keyifli aktiviteler ile birlikte yörenin en seçkin lezzetlerini deneyimleyebileceğiniz otelin konaklama ücreti de bütçe dostu rakamlarda geziniyor. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Çalışan arkadaşlar sizler var ya çok kral insanlarsınız.  5.0

HasanAli S
Yeşillik olsun temiz hava olsun huzur olsun ve en önemlisi sessizlik olsun diyenlerin yeri burası. Eşim seçti ve memnun kaldık buradan. Çiçeklerin kokusu bir ayrı güzeldi zaten. En sevdiğim yönü bahçedeki yediğimiz yemekti. Eşime burada bir kez daha aşık oldum ben. Çalışan arkadaşlar sizler var ya çok kral insanlarsınız. Ben sizler kadar cana yakın ve samimi kişilik görmedim.
HasanAli S27/05/2016 09:29:54

Unutulmaz günler  3.0

Sırma L
Burada mükemmel bir ortam var. Her şey çok güzel. Huzur verici bir ortam sizi karşılıyor. Otelimin odasından kusursuz bir manzara vardı. Bu manzarayı izlemek paha biçilemez bir şey. Otelin fiyatından da oldukça memnun kaldım. Otelin sahipleri bize ailesiymiş gibi davrandı. Burası ikinci evim oldu. Otel de pozitif bir enerji var gerçekten çok memnun kaldım. Mayıs ayında kız arkadaşlarım ile beraber bu otel de kalmayı planlıyoruz. Eminim yine unutamayacağımız günler yaşayacağız.
Sırma L04/02/2016 00:37:27