Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Three Apples Residence  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

Three Apples Residence
%70 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 81,00 ₺

Profesyonel çalışma ekibi aracılığı ile taleplerin yerine getirilmesine imkân tanıyan Three Apples Residence otantik havanın desteklenmesi adına biçilmiş bir kaftan olarak nitelendirilmektedir.

 Farklılığı ile ön plana çıkmayı başaran Three Apples Residence 30 oda platformu ile hizmet sağlamaktadır. Tesisimizin odaları eşya dolabı, internet, havlu, klima, tuvalet, TV ve uydu yayını aracılığı ile desteklenerek hazırlanmaktadır. Vazgeçilmeziniz olacak Three Apples Residence 3 yıldızlı niteliği ile tercih sebeplerinin artmasına imkan tanımaktadır. Three Apples Residence sigara içilmeyen oda hizmeti sağlamaktadır.

Misafirperverliği ile ilgi odağı haline gelmeyi başaran Three Apples Residence aracılığı ile sizler de tatil rotanızı unutamayacağınız anılar ile destekleyerek marjinal formun oluşmasına imkan tanıyabilirsiniz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

kalınabilir ender yerlerden.   4.0

Özcan Z
Çalışan arkadaşların ilgisi oldukça yüksek beğendik. İş amaçlı gelmiştim ve eşimde yanımdaydı. İkimiz 3 gece konakladık her konuda memnun edici bir yer burası. Özellikle geceleri sessiz olması benim açımdan iyi oldu. kalınabilir ender yerlerden.
Özcan Z07/06/2016 09:41:25

Güler yüzle her zaman bir sıfır önde başlamak  3.0

Kadir Ç.
Sigara içilmeyen oda özelliği ile hiç düşünmeden yer ayırtdığım otel.Beni en çok rahatsız eden sigara,nargile ve benzeri ürünlerden uzak durmama sağlayan sevdiğim otellerin başında geliyor.Lux veya çok fazla görünüşe önem veriyorsanız sizi tatmin etmeyecek türde bir yer.Orta kalitesinde,sıcak ve canayakın hizmeti ile yüksek yıldızlı otellerin bi çoğunda iyi.Genel olarak günü birlik konaklamalar için uygun,benim gözüm çok yüksekte değil diyorsanız tavsiyemdir.
Kadir Ç.14/03/2016 21:42:08