Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Türkeli Pansiyon  Otel Puanı : 3 1 kişi yorum yapmış.

Türkeli Pansiyon
%60 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 45,00 ₺

Farklılığı ile tanınan Türkeli Pansiyon kusursuz platformu ile olumlu sonuçların elde edilmesine olanak tanımaktadır. Tüm arzu ve taleplerin yerine getirilmesine imkân tanıyan Türkeli Pansiyon Mesudiye köyünde yer almaktadır. Tesisimiz plaj, otopark, bahçe hizmeti sağlamaktadır. Ek ücret planlaması ile ek yatak ve market hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz. Türkeli Pansyon’un olağan tüm odalarında mini bar, banyo, buzdolabı, tuvalet, havlu ve internet yer almaktadır. TürkeLİ Pansiyon aile sıcaklığı ortamını destekleyerek beklediğiniz hizmet potansiyelinden çok daha fazlasını sunmaktadır.
Detay planlamalarını düşünerek olumlu sonuçların elde edilmesine imkan tanıyan Türkeli Pansiyon, aynı zamanda memnuniyetin sağlanmasına olanak tanımaktadır. Sizler de Türkeli Pansiyon aracılığı ile hayal ettiğiniz tatil planlamasını destekleyerek harikalar yaratabilirsiniz..

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Ailem ile keyifli günler   3.0

Oya Ü
Ailem ile beraber kaldığım otellerden biriydi. Gayet temiz, tertipli güzel bir otel, odalar da oldukça rahat. Otel çalışanlarının karşılaması çok hoşuma gitti, memnun ediciydi hepsi birbirinden ilgili insanlar. Otel hakkında pek bir fikrim olmadığı için gidip gitmeme konusunda kararsızdım başta, ama hizmet kalitesini görünce her şeyi unuttum diyebilirim. Öncelikle odam temizdi ayrıca oldukça geniş ve ferah. Keyifli bir tatil oldu diyebilirim. Yaz sezonunda tekrardan tatile çıkmayı düşünüyorum. Ailem bu otele gitme konusunda çok ısrar ediyorlar. Tercihimizi yine bu otelden kullanacağız.
Oya Ü05/03/2016 13:28:38