Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Uğur Konaklama  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

Uğur Konaklama
%70 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 100,00 ₺

İstanbul Beylikdüzü’nde konum itibari ile tüm önemli noktalara kolaylıkla ulaşma mesafesinde bulunan Uğur Konaklama, siz değerli konuklarını ister tatil, ister hafta sonu dinlencesi isterseniz de toplantı ve davet organizasyonlarınızda olsun büyük bir ilgi ve hizmet ile karşılıyor. Havaalanına yalnızca 20 km mesafede bulunan otelimizde konfor ve üstün hizmeti bir arada göreceksiniz. Temiz odalar ve güler yüzlü otel personelimiz ile sizlerin memnuniyeti bizler için çok önemli.
 Uğur Konaklama siz değerli konuklarını kaldıkları günler süresince odalarında banyo, tuvalet, fön makinesi, havlu, eşya dolabı, buzdolabı, klima, ocak, oda temizlik, televizyon, uydu yayını, restoran gibi hizmetlerle ağırlıyor. Ücretsiz hizmet bilgisi alabilmek ve rezervasyon için mutlaka iletişime geçin.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Temiz ve sessiz olduğu kadar güvenli  4.0

Burhan Ö
Okuyan kızım için geldiğimizde burada kalmıştık. 2 gün kaldık ve İstanbul gibi bir yerde bu şekilde temiz bir otel olacağını tahmin etmiyordum. Temizlik derken hijyen bakımından demediğimi anlarsınız herhalde. Bu konuda burayı takdir ettim ne olduğu belirsiz insanları kabul etmiyorlar.
Burhan Ö02/06/2016 08:58:53

temizlik konusunda biraz daha hassas olunmalı.  3.0

Buğra C.
Çok yakın bir arkadaşımın cenaze törenine katılmak için İstanbul’a ailemle birlikte gittim. Ailece oldukça yakın olduğumuzdan birkaç gün ikamet etmemiz gerekti. Cenaze evinde kalmayı uygun bulmadığımızdan en yakınında bulunan bu tesiste konakladık. Daireler oldukça güzel, mobilyalar da ona keza. Yeni ve zevkli döşenmiş. Fakat temizlik açısından biraz daha özene ihtiyaç var. Bizim oda manzaramız oldukça iyiydi. Özellikle geceleri ışıl ışıl her yer. Daha keyifli bir zamanda konuk olmak isterdim tabi. Ama kısmet.
Buğra C.04/03/2016 00:59:07