Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Villa Lycus Hotel  Otel Puanı : 4 1 kişi yorum yapmış.

Villa Lycus Hotel
%80 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 77,00 ₺

Pamukkale’nin gözde konaklama merkezlerinden Villa Lycus Hotel, sahip olduğu şifalı kaplıcaları ile sağlık platformunun ön plana çıkmasına kaynaklık etmektedir. Villa Lycus´Hotel’in odalarında banyo,  klima, fön makinesi, klima, mini bar, TV ve uydu yayını yer almaktadır. SPA merkezi, emanet kasa, internet, sauna, restoran ve otopark hizmeti veren Billa Lycus Hotel olağan bütçeye uygunluk gösterecek fiyat aralığını siz değerli müşterileri ile paylaşarak memnuniyetin artmasına olanak tanımaktadır.
Kaplıca suları ile müşterilerinin tedavi sürecine katkıda bulunan Villa Lycus Hotel aynı zamanda açık yüzme havuzu hizmeti de sağlamaktadır. Tüm taleplerin yerine getirilmesine olanak tanıyan Villa Lycus Hotel ile sizler de Denizli ilinin keşfe çıkarak unutulmaz bir tatil yaşayabilrisiniz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Kaplıca bakımından güzel  4.0

Halit Dağ
Annem ve babam ayaklarında romatizma olduğu için kaplıcalara gitmek isteyince burayı tercih ettik.Kaplıca suları çok temizdi.Ben girmedim ama gördüm.Ailemle güzel 7 gün geçirdik.Sınırsız hizmetleri mevcut.Teşekkür ederim.
Halit Dağ16/03/2016 12:43:51