Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Yeşil Bahçe Bungalow  Otel Puanı : 5 1 kişi yorum yapmış.

Yeşil Bahçe Bungalow
%100 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 50,00 ₺

Şehrin kalabalığından sıyrılarak, doğal güzellikler içinde zaman geçirmek isteyenler için Akdeniz’in güneyinde yer alan ve güneşin her sabah öpücük kondurduğu, Fethiye tatil beldesini tercih edebilirsiniz. Daha da sakin bir yer arıyorsanız Fethiye şehir merkezinde 15 KM. uzaklıkta yer alan Yanıklar tatil beldesine uzanabilirsiniz. Burada sizleri en iyi şekilde karşılamak adına dizayn edilen Yeşil Bahçe Bungalow, eşsiz hizmetleriyle memnun kalmanızı sağlayacaktır. Tatil keyfinin en iyi şekilde yaşandığı mekana yakın mesafede yer alan Yanıklar plajına dere boyunca ağaçlar arasında ilerleyebilir ya da düz yolundan gidebilirsiniz. Tüm odalarında; banyo, televizyon, saç kurutma makinesi ve ücretsiz Wi-Fi bulunan Yeşil Bahçe Bungalow’un kendine ait bir de açık yüzme havuzu ve çocuk yüzme havuzu da bulunmaktadır. Kahvaltılarda Akdeniz yöresinin saf lezzetlerini tadabilir, akşam yemeklerinde de yine eşsiz lezzetleri damağınızla buluşturabilirsiniz.
Yaz tatilinin en iyi şekilde değerlenmesini sağlayan ve tüm ayrıcalıklarıyla müşterilerini memnun etmeyi sağlayan Yeşil Bahçe Bungalow, şirin ve ahşap evleriyle sizi de davet ediyor.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Ahşap evler harika  5.0

Betül R
Gerçekten ailece tam istediğimiz gibi bir tatil yaptık. Beklentimizin çok üzerinde gerçekleştirdiğimiz bu tatilde güler yüzünü eksik etmeyen, profesyonel, çalışkan, işini layıkıyla yerine getiren tüm personele teşekkürü bir borç biliriz.Fazlasıyla dinlendik sayenizde.Tekrardan planlarımızda varsınız.
Betül R16/03/2016 09:06:50