Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Yılmaz Otel  Otel Puanı : 1 3 kişi yorum yapmış.

Yılmaz Otel
%20 3 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Otelin Hizmet Anlayışı  1.0

NURİ YILMAZ
Öncelikle bu oteli kimseye tavsiye etmiyorum. Karşılama, uğurlamagüler yüz yok. Kişilere göre davranma var. Kaldığımız oda çok kötüydü. Odada malzemeler eksikti.İnternet şifresini kullanamadık. Şifereyi istedik verilmedi çekmez denildi.Televizyon kumandası yoktu.2 gün sonra ısrarlı taleplerimiz karşısında geldi.Denizi ise kayalık ve yosunlu giremedik. Sabah kahvaltısı ise çok yetersizdi. Başta söylenmesi gereken ikindi kahvaltısının ücretli olduğu yenilip içildikten sonra söylenmiş olması otelin hizmet anlayışını göstermektedir. Otelin bunların yanında en büyük hatası ise oda ücretini peşin nakit vermemize rağmen karşılığında fatura verilmemesidir. İstememize rağmen.Bu affedilecek bir olay değildir. Resmen vergi kaçırmaktır. Otelin amacı müşteri memnuniyeti sağlamak değil para kazanmakmış.Verdiğimiz paranın karşılığı olan hizmeti alamadık.
NURİ YILMAZ12/09/2016 13:46:10

İlgi yok sorun sorun sorun  1.0

Ateş İ
İlgisiz bir yerde ne kalacam. 1 gece kaldık ve ayrıldık kimse kusura bakmasın ben para veriyorum sonuçta tatilimi zehir edemem böyle bir yerde. İlgi yok hiç bir şey yok ve paso sorunlarla karşılaşıyoruz. Tavsiye etmiyorum.
Ateş İ06/06/2016 10:11:15

herkese eşit yaklaşım sıfır.  1.0

Tuba Ç.
Yılmaz Otel’de Eylül ayı sonunda 2 gece kaldık ve sonrasında yeni otel ayarlayarak ayrıldık. Nedenine gelirsek en başta otel sahiplerinin profesyonellikten uzak davranışları, sorunlara karşı duyarsız ve yetersiz oluşları diyebiliriz. Burada konuk olarak ağırlanmadığımız gibi müşteri olarak da olması gereken alakayı göremedik. Yine de tarafsız olarak değerlendirme yapmaya gayret edeceğim. Odaları basit döşenmiş ama temizlik açısından yeterli. Kahvaltısı vasat ama akşam yemekleri çeşit açısından zengin ve oldukça lezzetli. Gün içinde çay ve su ücretli. Denizi uzun bir süre sığlığını koruyor fakat çok yosun ve taş var. Ben giremedim, tercih meselesi. Bu otelle ilgili değerlendirmelerim bunlar. Bir daha gitmeyi ise düşünmüyorum.
Tuba Ç.16/03/2016 12:56:56