Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Ada Loft Aparts  Otel Puanı : 1 2 kişi yorum yapmış.

Ada Loft Aparts
%20 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 88,00 ₺

Giresun Bulancak’ta tatil yapmak isteyenler için ayrıcalıklı hizmetlerle hitap eden ve müşteri memnuniyeti konusunda olması gereken tüm ayrıcalıkları sunan Ada Loft Aparts, ses yalıtımlı odaları, minibar özelliği, banyo, WC, ücretsiz internet bağlantısı ve ihtiyaç duyulan tüm hizmetleri sunmaktadır. 


Sabah kahvaltısında, yöresel lezzetler sunan Ada Loft Aparts, Sultanahmet Köftecisi ile de lezzetli bir damak tadı yaşamanızı sağlıyor. Beklediğinizden daha kaliteli hizmet ayrıcalıklarına sahip olan otel, Giresun şehir merkezine 14 km. uzaklıkta yer alıyor.

 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Parama yazık oldu gerçekten.  1.0

İlyas K
Hayatımda kaldığım en berbat otelcilik sizde mevcut. Tesadüfen iş için geldiğimde kaldım ama bu kadar berbat bir mekan görmedim. Sizler neden buradasınız daha anlamadım ben. Ne temizlik var be hizmet var ee bırakın mekan boş kalsın en azından gelen insanlar kendi yerlerini temizleyip kalsınlar. Parama yazık oldu gerçekten.
İlyas K22/06/2016 10:23:25

Siz otelcilik yapmayın bırakın siz göre değil bu işler.Nezaketsiz herifler.  1.0

Betül G
Bu otelde sıcak su hizmeti maşallah çok iyi ya.Gece geldim otele pazarlamacı olduğum için hemen odaya çıkıp duş alacaktım.Banyoya girdim berbat bir koku var ama yapacak bir şey yok.Suyu açtım sıcak su aktı bir süre sonra soğuk birden gelince neye uğradığımı şaşırdım.Yarı sabunlu çıktım duştan.Çalışanlara söylediğimde arada böyle şeyler olur cevabı aldım.Siz otelcilik yapmayın bırakın siz göre değil bu işler.Nezaketsiz herifler.
Betül G25/03/2016 06:28:36