Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Ada Otel Kadıköy  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Ada Otel Kadıköy
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

17 oda aracılığı ile hizmet veren Ada Otel Kadıköy en çok tercih edilen konaklama merkezleri arasında yer almaktadır. Kusursuz mimari yapıya ev sahipliği yapan Ada Otel Kadıköy ücretsiz gazete, 24 saat boyunca açık ön büro, internet ve uyandırma servis hizmeti sağlamaktadır.
 Ada Otel Kadıköy ek ücret karşılığında otopark, bar cafe, restoran, kuru temizleme ve restoran hizmeti sunmaktadır. Herhangi bir ücret ödemeden TV odası, uyandırma servisi, internet ve 24 saat boyunca açık ön büro hizmetinden de yararlanabilirsiniz.
Ada Otel Kadıköy’ün odaları çalışama masası, telefon, çay kahve makinesi, uydu yayını, tuvalet, banyo, telefon ve eşya dolabı ile desteklenerek hazırlanmıştır. Sizler de Ada Otel Kadıköy aracılığı ile konforlu konaklama hizmetine merhaba diyebilirsiniz.  

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

ADA Otel internet sayfalarında gözüktüğü gibi rahat konforlu temiz bir işletme,otel çalışanları ise oldukça iyi ve yardımsever Otel sahibi müşterileri ile bire bir ilgileniyor,ben ve ailem ADA OTEL den oldukça memnun kaldık, sizinde memnun kalacağınızı temin edebilirim.  5.0

Emrah Duman
Çok güzel bir işletme ve İstanbul da ulaşıma açık bir yerde sahile çok yakın keyifli bir şekilde kalabilceğiniz bir yer.
Emrah Duman13/05/2016 20:07:41

küçük ve sade bir otel  3.0

Cemil A.
Siz de benim gibi sene de bir hafta da olsa eğlenmek istiyorsanız İstanbul’a gelmelisiniz. Kadıköy’de eğlence mekanlarının yanı başında kaldığım otelde hiç zaman kaybetmeden hem eğlenceden kopmuyor hem de iyi bur konaklama geçiriyorum. Otelde bulunan odalar ihtiyaçları karşılıyor. Otel çalışanları da hem iyi niyetli hem de güler yüzlü. Zaten otelin mağazalara ve restoranlara yakınlığını anlatmama gerek yok. Her ne yemek istiyorsam bulabiliyordum. Otelin sahibi arkadaş çevrede bulunan restoran ve barlar hakkında güzel tavsiyelere sahip. İstanbul’ un güzelliklerini yaşarken sade bir konaklama yaşamak istiyorsanız düşünmeden hem yer ayırtın.
Cemil A.31/01/2016 22:13:12