Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Ada Palas Butik Otel  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Ada Palas Butik Otel
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 100,00 ₺

İstanbul’un şehir hayatının karmaşasından uzak ancak şehre bir o kadar yakın, huzur ve sakinlik ile birlikte doğal güzellikleri ile adeta yeryüzü cenneti olarak kabul edilen Büyükada’da bulunan Ada Palas Butik Otel bu eşsiz köşeyi keşfetmek için en uygun konaklama adreslerinin başında geliyor. 19. Yüz yıldan kalma ahşap bir binada hizmet veren otelde 12 oda bulunuyor. 
Her biri üst düzey bir konfor sunan odalarında lcd televizyon ve ücretsiz wi-fi gibi teknik donanımın da eksik olmadığı Ada Palas Butik Otel bu konaklama birimlerinde de tıpkı dış cephesi gibi ahşap mobilyalar kullanmış. 24 saat hizmet veren ön bürosu sayesinde konukların ihtiyacı olabilecek her konuda desteğini esirgemeyen otelin konaklama fiyatının da oldukça makul seviyelerde olduğunu ekleyelim.  

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

5 dakika durmayan personel var burada  4.0

Ali H
Odalar gerçekten çok hoş dekore edilmiş göz zevkinize çok uyumlu temizlik mükemmel ilgili arkadaşlar çok güler yüzlü ve inanın sizi memnun etmek için ellerinden geleni yapıyorlar. Yemekleri de yöresel ve lezzetliydi. Gelen konuklara rahatlık vermek için 5 dakika durmayan personel var burada. Kesinlikle tavsiye ediyorum.
Ali H06/06/2016 14:43:12

çok güzeldi  4.0

Kevser K.
Arkadaş grubumuzla hafa sonu kaçamağı yapmıştık. Adaları sevmeyen yoktur sanırım. Bizde çok sevmiştik. Hepimizin de ilk gidişiydi. Günü birlik olarak gitmiştik bütün gezdik dolaştık çok yorulduk. Akşam olunca da dönmek istemedik. Bu oteli gördük ve çok hoşumuza gitti o ahşap yapısı ve eski bir yapı olduğu belli oluyor. Ada da öyle çok kalabalık değildi de. Yerde vardı kaldık o akşam. Çok sevmiştik. İçeriye bir girdik bütün eşyalar ahşap çok hoştu. Çok da temiz bir yerdi. İlk girişte anlaşılıyordu. Hem bizimle çok güzel ilgilendiler. Öğrenci olduğumuz için hepimiz de yurtta kalıyorduk o sıcak davranışları bize kendimizi evimizde gibi hissettirdi.
Kevser K.16/03/2016 17:00:06