Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Ada Pansiyon Büyükada  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Ada Pansiyon Büyükada
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 90,00 ₺

Marmara denizindeki Prens adaları olarak bilinen adaların en büyüğü olan Büyükada’da şehrin stresinden uzakta sessiz ve sakin bir tatil geçirmek istiyorsanız Ada Pansiyon Büyükada tam aradığınız adrestir. 15 odası bulunan pansiyonda bu odaların on ikisi çift kişi, üç tanesi ise üç kişi kapasitelidir. Sımsıcak atmosferi ve bir aile işletmesi olmasından ileri gelen samimiyeti sayesinde evinizde olduğunuz hissini yaşayacağınız pansiyonun fiyatları da oldukça makul seviyelerde.
Ada Pansiyon Büyükada bünyesindeki odalardan ücretsiz olarak internete bağlanabilmek mümkün. Ek yatak talebi ve uyandırma servisi gibi ekstra isteklere de cevap verebilecek kapasitedeki pansiyonda konaklayan misafirler ada hayatının en keyifli yanlarına tanıklık ederken civarda görülmesi gereken yerlere de gitme imkanı bulurlar. Bisiklet kiralamak gibi keyfinize keyif katacak aktiviteler için de pansiyon personelinden yardım alabilirsiniz. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Her şeyden önce mükemmel bir huzur var  4.0

MErt Ş
Otel konumu çok güzel, personel çok ilgili, kahvaltısı zayıf ama lezzetli kalitesiz değil. Odalar biraz küçük fakat ada da bulunan otellerin çoğundan iyi. Her şeyden önce mükemmel bir huzur ve bir o kadar güzel sessizlik varburada. Tavsiye ederiz.
MErt Ş06/06/2016 14:37:32

mükemmel bir tatildi  4.0

Perihan T.
İstanbul’da yaşamak çok yorucu oluyor. İş ve ev arası git gel öyle çok zor ki,birde bunun üstüne trafik eklenince çekilmez bir hal alıyor. dinlenmek tatil yapmak kim istemez ki ama işte vakit olmuyor. İstanbul da yaşayınca eksilerinin yanı sıra adalar büyük bir artı oluyor. Eşimle hiç olmazsa bir hafta sonunu ayarlayıp, kendimizi dinleyebiliyoruz. Biz gittiğimizde genelde burada kalıyoruz ve her seferinde memnun olarak ayrılıyoruz. Konumu bir kere çok iyi, zaten adalarda olmak yetiyor ama oraya kadar gitmişken o enfes balıklardan yememek olmaz dimi ama. Hele de baharda ya da yaz mevsiminde gitmişsek mutlaka bisikletle gezeriz.
Perihan T.14/03/2016 18:57:46