Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Adadaki Evimiz & Ada Camping  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Adadaki Evimiz & Ada Camping
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Adada en eski ailelerden olan bir ailenin 50 sene kadar ev olarak kullandığı ve daha sonra restore edilerek 2010 da konaklama için hizmete açılan Adadaki Evimiz adını da yine bu hikâyeden almaktadır. Türk mahallesinde bulunan ve ufak bir meydanda bulunan bu ev, merkezi konumuyla ve hem de sakin bir yapısıyla sizlere hizmet sunmaktadır. Adadaki Evimiz bir evde bulunabilecek tüm her şey bulunmaktadır.
 Kahvaltılar yöresel lezzetlerden oluşmaktadır. Bungalov karavanlar, tesis çadırı ve konaklama, kendi çadırınızı kurma imkânı gibi kamp için her olanağı kullanabilirsiniz. Bozcaada’nın güneyinde yer alan kamp alanı merkezine 5 km, muhteşem Ege denizine ise yalnızca 200 metre uzaklıkta bulunan Adadaki Evimiz Ayazma plajına yaklaşık 300 metre uzaklıkta bulunmaktadır. Kamp alanı ise toplamda 7,5 dönüm araziye kuruludur. Çam ağaçlarıyla korunaklı kamp alanı gölgeliklerden oluşmaktadır. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Kendi evimmiş gibi benimsedim.  4.0

Baba41
Her şey mükemmeldi. Doğa, manzara, rahatlık, konfor harikaydı. En güzeli de her konuda yardımcı olmaya çalışanların ilgi ve alakası. Handan Hanım'a çok çok teşekkürler. Yeniden görüşmek nasip olursa kesinlikle buradayız.Gerçekten Adada ki Evim burası oldu.Kendi evimmiş gibi benimsedim.
Baba4127/03/2016 07:23:26

Muhteşem bir misafirperverlik.  4.0

Evren H.
Bir arkadaşımızın tavsiyesi üzerine buraya geldik. Biz Türk mahallesinde bulunan kısımda konakladık. Otel personelinden otelin bir kamp alanı olduğunu ve orada da konaklandığı öğrendik. Kaldığımız yerde otelin sahipleri çalışıyorlardı. Kocaman bir aile ortamı oluşturmuşlar. Evin tarihi dokusunu hemen hissediyorduk. İçimize huzur veren bir bahçesi bulunan evde yaptığımız sabah kahvaltıları görülmeye değerdi. Reçellerin lezzeti hala ağzımda diyebilirim. Çok lezzetli bir kahvaltıdan sonra yürüyerek plaja ulaşıyor ve kendimizi serin sulara bırakıyorduk. Kızgın güneşten kaçmanın tek yolu inanılmaz serinlik veren deniz olsa gerek. Adada birçok noktadan alış veriş yapma şansı yakaladık. İlk fırsatta tekrar adaya gitmek ve güzel yürekli insanlar ile buluşmak istiyoruz.
Evren H.25/03/2016 15:30:05