Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Adaevi Pansiyon  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Adaevi Pansiyon
%90 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Çanakkale iline bağlı küçük bir ada olmasına rağmen ünü kendinden büyük bir hale dönüşen huzur, sakinlik ve alternatif bir tatil arayanların vazgeçilmez adresi olan Bozcaada birbirinden şirin turizm tesisine ev sahipliği yapıyor. Bu konaklama evlerinden biri olan Adaevi Pansiyon sizlere ev samimiyetinde bir konaklama vaat ederken tatil esnasında ihtiyaç duyabileceğiniz tüm detayları da atlamamış özel bir adrestir. 
Bembeyaz boyalı sevimli bir binada hizmet veren Adaevi Pansiyon misafirleri merkezi bir konumda yer almanın tüm artılarını kullanabileceklerdir. Adanın en yaşayan bölgesine yürüme mesafesinde yer alması sebebi ile birçok lezzet adresine kısa sürede ulaşabileceğiniz pansiyonda kalan misafirler ayrıca bisiklet kiralama, yürüyüş ve adanın görülmesi gereken yerlerine yapılacak çevre gezileri konusunda pansiyon personelinden yardım talep edebilirler. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

aile sıcaklığında ağırlamaları çok hoşumuza gitti.  5.0

Konay42
Çanakkale Şehitliği'ne ailem ile ziyarete gelmiştik. Madem buralara kadar gelmişken bir de tatil yapalım dedik ve netten burayı bulduk. Yorumlar olsun resimler olsun gayet iyi idi. Bizlerde geldik ve 7 gün bir tatil yaptık. Odaların temizliği personelin iyi niyeti bizleri aile sıcaklığında ağırlamaları çok hoşumuza gitti. Her şey için teşekkür ederiz.
Konay4223/05/2016 12:30:31

Farklı bir heyecan.  4.0

Gürkan G.
Ülkemizin en önemli değerlerini gezerken bu şirin pansiyonda konaklama ayrıcalığını yakaladık. İnsanlar çok sıcakkanlıydı. İlk günden bizi aralarına aldılar. Ada o kadar muhteşem bir dokuya sahip ki her an dolaşmak istiyorsunuz.Binaların hepsi ayrı bir tarih belirtisine sahip. Burada yaşayanlardan birçok hikaye dinleyebilirsiniz. Denize girmek için kısa bir yürüyüş yapmanız yeterli oluyor. Pansiyon mütevazi mobilyaların bulunduğu odalara sahip. İçeride bulunan eşyalar ihtiyaçlarınızı gideriyor. Zaten bütün günümüzü adanın sokaklarında geçirdikten sonra yorgunluktan nasıl uyuduğumuzu bilmiyorum. Uygun fiyatı ile diğer yerlere göre bir adım öne çıkan pansiyonda gönül rahatlığı ile kalabilirsiniz.
Gürkan G.17/01/2016 19:54:15