Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Adam & Eve Hotel  Otel Puanı : 5 1 kişi yorum yapmış.

Adam & Eve Hotel
%100 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 306,00 ₺

Hayalinizde canlandırdığınız gibi bir tatil keyfi yaşamak istediğinizde, hayalleri gerçeğe dönüştüren Adam & Eve Hotel, Antalya Belek’te sizlere ev sahipliği yapıyor. Özel ayrıcalıkları, oda hizmetleri, eğlence mekanları ve daha aklınıza gelebilecek çok farklı detaylarıyla kapılarını sonuna kadar açan otelin tüm odalarında; klima, banyo, televizyon, uydu yayınlı müzik kanalları, çocuklar için çizgi film kanalları, Wi-Fi bulunmaktadır. Zamanın en mükemmeline kavuşmak, yılın stres ve yorgunluğunu üzerinizden atmak için özel ayrıcalıkların sunulduğu mekana ait, yüzme havuzu, çocuk yüzme havuzu, kaydıraklar, su eğlenceleri ve daha birçok eğlence alanı ile sizlere hizmet veriyor. Restoranında yerel ve dünya mutfaklarının lezzetlerini damağınızla buluşturan Adam & Eve Hotel, en iyi tatili yapmanızı daha da kolaylaştıran etkenleri sizlere sunuyor.

Havaalanına 35 KM, Antalya merkezine 40 KM. mesafede yer alan Adam & Eve Hotel ile beklediğinizden çok daha fazlasını elde edeceksiniz. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Bu yıl en iyi tatilim  5.0

Ferdi H.
Bu yıl geçirdiğim en iyi tatil oldu. Taki otele girene kadar içimde hep bir şüphe vardı. Acaba tatilim kötü geçer mi diye ama korkularım yersizmiş. İlk karşılama içten oldu bana, güler yüz ile karşılandım. Daha lobiye girdiğim de gül kokusu vardı. tamam dedim sorun olmayacak çalışanlar iyi otel temiz. Çok kaliteli bir yüzme havuzu var.
Ferdi H.24/03/2016 13:42:19