Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Adapalas Otel Bursa  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Adapalas Otel Bursa
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 0,00 ₺

Adapalas Otel Bursa’da merkezi bir konumda bulunmaktadır. Şehrin en eski otellerinden birisidir. Bünyesinde ayrı ayrı her katında 3 adet hamam bulunmaktadır. Otelin her alanında çeken ücretsiz Wi-fi erişiminden dilediğinizde yararlanabilirsiniz. Otel Adapalas odalarının her birinde balkon vardır ve zeminleri parke döşelidir. Odalarında; Tv, eşya dolabı, split klima, telefon, ücretsiz Wi-fi erişimi, banyo ve ücretsiz banyo malzemeleri bulunmaktadır. Sabahları güne zengin bir Türk kahvaltısı ile başlayabilirsiniz. Tamamen organik besinlerle hazırlanmaktadırlar. Öğle ve akşam yemeklerinizi otelin restoranında yiyebilirsiniz. Türk ve Dünya mutfağının en seçkin lezzetlerini sizlere sunmaktadırlar. 24 saat açık resepsiyonundan dilediğiniz zaman yararlanabilirsiniz. 
Adapalas Otel Ulu cami’ye 6 km, havaalanına ise 50 km uzaklıktadır. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Arkadaşlara ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim.  5.0

Vuslat28
Sadece kafa dinlemek için kaçtım geldim buraya. SEvgilimle kavga edince canım baya sıkıldı ve her şeyden uzak olacağım bir yer ararken burayı buldum tesadüfen. Telefon bilgisayar gibi hiç bir aksesuarı yanıma almadım. 10 gün kaldım ve hayatla bağlantımı kestim burada. Mükemmel bir yer. Arkadaşlara ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederim.
Vuslat2810/06/2016 09:33:10

Bağlantı derdiniz olmayacak  3.0

Tarık E.
İnternete kolaylıkla girebildiğim için çok sevinmiştim. Bağlantı kopacak derdinin olmaması benim için çok önemli. Tatil de de olsam işleri takip etmek zorunda kalıyorum. Hamam kültürünü hala devam ettiriyorlar. Hamamlarında stres atıp döndüm.
Tarık E.20/03/2016 09:17:07