Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Adora Golf Resort Hotel  Otel Puanı : 4 1 kişi yorum yapmış.

Adora Golf Resort Hotel
%80 1 misafir değerlendirdiFiyatı : 180,00 ₺

İş hayatının stresinden kurtularak daha rahat bir ortamda keyifli zamanlar geçirmek için Antalya Belek tatil beldesini tercih edebilirsiniz. Turizm alanında ciddi anlamda rağbet gören bu beldede, müşterilerine en iyi hizmetleri sunan Adora Golf Resort Hotel, 116,000 m2 alan üzerine kurulmuş bir tesistir. Tesisin 2 ayrı otel binasında bulanan 260 Otel odası ve bahçe içerisinde iki katlı bloklardan oluşan 240 Club odası olmak üzere toplam 500 odasının yanı sıra 10 Aile odası ve 7 suit odası bulunmaktadır. Keyif içinde tatil yapmak, sevdiklerinizle bir arada kalmak ve yaz eğlencelerini en iyi şekilde değerlendirmek için tercihleriniz arasında mutlaka olması gereken isimlerden biridir. Adora Golf Resort Hotel, restoran, bar/Coffeterya gibi alanlarını sizlere sunmakla birlikte, Kaydıraklı 4 adet Aqua park, yüzme havuzu, açık yüzme havuzu, kapaklı yüzme havuzu, spa merkezi, fitness, spor salonu, sauna, jakuzi, buhar banyosu, Türk hamamı ve masaj salonu ile dinlenmede ve tatil yapmada sınırsız seçenekleri sizlere sunuyor. Adora Golf Resort Hotel, ayrıcalıklarıyla yılın 12 ayı sizlere hizmet sunuyor.

Aradığınızdan daha fazlasını elde edebileceğiniz, tatilinizin en güzel şekilde geçmesinde değerlendirebileceğiniz Adora Golf Resort Hotel, Antalya şehir merkezine 40, havaalanına 35 KM. mesafede yer almaktadır.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Beklediğime deydi  4.0

Semih M.
Kalitesi ile ön plana çıkmış bir otel. Tam olarak rezervasyon için 1 ay bekledim. Sonun da otele yerleştim. Beklediğim gibi bir sıcak karşılama olmadı ama hava çok sıcaktı onun etkisi olabilir. Odama yerleşirken dikkatimi çeken odanın kokusuydu. Çok güzel bir koku vardı ve ne olduğunu anlayamadım. Hala daha bilmiyorum soracaktım unuttum. Sabah kahvaltısı tam otelin kalitesine yakışır şekildeydi. Plajı ve kumu gerçekten temiz ve harikaydı. güneş banyosu beni tüm streslerden arındırdı. Emeği gecen herkese teşekkürü borç bilirim. İyi ki beklemişim.
Semih M.23/03/2016 01:31:28