Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Aeneas Boutique Hotel  Otel Puanı : 3 2 kişi yorum yapmış.

Aeneas Boutique Hotel
%70 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 212,00 ₺

Dört mevsim kapılarını açık tutan Aeneas Bourtique Hotel ülkenin oksijen cenneti olarak bilinen bölgesinde Edremit Kazdağları eteklerinde yer alıyor. Farklı büyüklük ve özelliklerde toplam 18 konaklama birimi bulunan tesiste tüm bu konaklama birimlerinden ücretsiz olarak internete bağlanabileceğiniz gibi konaklama esnasında ihtiyaç duyabileceğiniz tüm ekipmanlar standart olarak sunulmuştur. 
Kendine ait geniş bir otopark alanı bulunan Aeneas Boutique Hotel bünyesinde yer alan ve Ege mutfağının seçkin tatlarının servis edildiği restoran dışında otelde konaklayan misafirler Afrodit tatil köyünün tenis kortu ve yüzme havuzu gibi tüm imkanlarından da yararlanabilmektedirler. Antandros antik kentine komşu durumundaki otelin deneyimli personeli ayrıca civardaki görülmesi gereken tüm noktalara günübirlik geziler konusunda da sizlere yardımcı olacaktır. 

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Temizlik konusunda iyisiniz lafım yok ama bu sizi kurtarmaz.  2.0

Talip G
Her şey güzelde fiyatı da çok güzel maşallah :) Arkadaş şu fiyata gücü olmayan gelemez ki. Ama sizin mantığınız bize zenginler gelsin ise o zamanda siz kaybedersiniz. Fiyat konusunda biraz daha düzenleme yapın ve herkesin gelmesini sağlayın. Temizlik konusunda iyisiniz lafım yok ama bu sizi kurtarmaz.
Talip G28/05/2016 11:26:56

Bol oksijen ve sıcak bir ortam  5.0

Yaman Gürsoy
Hizmet, lezzet, temizlik, doğallık açısından müthiş bir adres.
Yaman Gürsoy12/04/2015 09:13:55