Tatiliniz Cennet Olsun!
Hemen üye olun, tatilinize renk katın.

Agora Pansiyon  Otel Puanı : 4 2 kişi yorum yapmış.

Agora Pansiyon
%80 2 misafir değerlendirdiFiyatı : 171,00 ₺

Açık Müze haline dönüştürülen Bafa gölü kıyılarında sevdiklerinizle bir arada zaman geçirmek, istediğiniz gibi dinlenmek ve tatilinizi en iyi şekilde geçirmek için tercih edebileceğiniz Agora Pansiyon, tüm ayrıcalıklı yönleriyle siz değerli müşterilerine hizmetin en kalitelisini sunmaya devam ediyor. 14 odadan oluşan pansiyonun açık ve kapalı mekanlarında en iyi şekilde konaklama imkanlarını değerlendirerek yazın ya da diğer günlerinizin tadını en iyi şekilde çıkartabilirsiniz. Mevsimlik olarak değerlendirebileceğiniz tatil olanaklarına sahip olan Agora Pansiyon’un tüm odalarında; banyo, WC, televizyon ve tesis alanında kullanabileceğiniz ücretsiz Wi-Fi hizmetleri bulunmaktadır. Keyifle zaman geçirmek ve en iyi şekilde ruhunuzu dinlendirmek için beklediğinizin çok daha ötesinde hizmet sunan Agora Pansiyon, sizin de beklentilerinizi karşılayabilecek bir kaliteye sahiplik ediyor. 1 yıldızlı tesis hizmetlerine sahip olan pansiyon, kahvaltılarda açık büfe servisi, öğlen ve akşam yemeklerini, restoranında sizlere sunuyor. Terasından Ege denizinin ve Bafa gölünün manzarasını izleyebilirsiniz.
Beşparmak dağlarının eteklerinde tatil yapmak ve mükemmel doğanın, enfes kokusunu ciğerlerinize solumak için Agora Pansiyon’u tercihleriniz arasına almanızı öneriyoruz.

Otel Hakkında YorumlarPuana göre listeleTarihe göre listele

Kalite ve hizmet hiç değişmedi  4.0

Serkan A
Milas'ta iş için bulunduğumda kalmıştım. Pazarlama firmasında satış elemanıyım. Türkiye'nin her yerine giderim ama Bodrum deyince akan sular durur benim için. Kendim aslen Aydın 'lı olmama rağmen Bodrum'un bende ayrı bir yeri var. Bu otele 2. defa gelişim ve asla kalitesi olsun temizliği olsun değişmedi. Burası zaten artık ikinci evim oldu.
Serkan A01/06/2016 10:35:46

Ruhu Dinlendirmede Harika  4.0

Murat D.
Birkaç ay önce gittiğim Agora Pansiyon, yazın olduğu kadar kışın da oldukça güzel bir manzaraya ve doğaya sahip. Yazın bu mekanı tercih etmiştim. Tek başıma geçireceğim hafta sonu için bu kez de kışın bir kaçamak yaptım. Hem ruhumu hem de bedenimi dinlendirme fırsatını yakaladığım bu güzel mekan, muhteşem bir doğa manzarası taşıyor. Su ve dağın bütünleştiği Agora Pansiyon, kafa dinlemek ve ruhunu rahatlatmak isteyen herkes için gidilebilir bir alan.
Murat D.04/03/2016 10:16:33